Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego jesteście rasistami? To bardzo proste.

Wczoraj oblaliście kolejny, banalny test na rasizm. Znienawidzone przez was (o ironio) klękanie w ramach walki z rasizmem będzie trwało w nieskończoność przez was samych.

Dosłownie każda normalna osoba podczas wczorajszego finału, nawet nie pomyślała, że karne chybiło akurat trzech piłkarzy czarnoskórych. Po prostu nie połączyła tych kropek. Widzieliśmy, że karnego chybił Rashford (swoją drogą wspaniała postać, sugeruję poczytać o jego dokonaniach charytatywnych), Sancho oraz Saka - dziewiętnastoletni nastolatek, który w życiu nie powinien był strzelać tak ważnego karnego przy takich okolicznościach. O rezultacie: rasizm nie zdecydowało jednak połączenie tych kropek, bo każdy mógł to zauważyć bez jakichkolwiek emocji.

Test na rasizm oblaliście, ponieważ pierwszym co zobaczyłem po wejściu na wykop i tag mecz, był mem, przedstawiający tego ostatniego z wymienionych nieszczęśników - i chyba tego, którego najbardziej żal - jako niewolnika na polu bawełny, schwytanego przez Chielliniego w charakteryzacji Calvina Candiego ze znanego filmu Tarantino. Dopiero wówczas przypomniałem sobie jaką chorą ekscytację wywołuje u was kolor skóry.

Jesteście tak skrajnie zakompleksionymi i niedowartościowanymi hipokrytami, że macie czelność próbować wmawiać innym, iż rasistami są piłkarze, którzy klękają w tym tak mało efektywnym geście - nie natomiast wy sami.

Macie czelność wmawiać innym - mieszkając w tak smutnym, fundamentalistycznym kraju - że problemem jest kolorowy samochodzik, a nie wasza homofobia.

Pierwszy raz od dawna kibicowałem wczoraj zgodnie z "linią wykopu" (byłem całym sercem za Włochami) - żałuję, bo tak to pewnie bym nie wszedł po meczu na tag i nie przeczytał tego całego szamba.

Cierpicie na manię prześladowczą i powinniście rozważyć leczenie. Pogardzacie brytyjskimi kibolami, a jesteście dosłownie tacy sami. Jedyna różnica jest taka, że oni wylali jad przez skrajne i trywialne piłkarskie emocje, a wy uczyniliście to cynicznie - dla plusów na wykopie.

Wolę nie wiedzieć jakbyście się zachowywali gdyby karnego dla Polski w takim meczu chybiła osoba czarnoskóra. Ciekawe, czy Duda dodałby wówczas takiego tweeta i jak wyglądałoby szczucie.

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #konfederacja #pilkanozna #euro2020 #premierleague #rasizm #usa #blm
Tywin_Lannister - Wiecie dlaczego jesteście rasistami? To bardzo proste. 

Wczoraj ...

źródło: comment_1626098625St3kOXMckco0mPqRiy8gx2.jpg

Pobierz
  • 123
@kinasato: krytykowałem je, ale nie rozwijam tematu, bo zaraz wyjedziesz, że hehe połknąłem zarzutkę, bp wcale nie istnieją dużo gorsze memy o białych i azjatach (:

jeżeli uważasz, że istnieje dla mnie jedynie dyskryminacja czarnoskórych, bo zabrałem głos akurat na ten temat, to współczuję ci. Musisz mieć zwichrowane wyobrażenie o 90% liberalnego internetu.
musiałbym wtedy też usunąć twój pierwszy komentarz


@Tywin_Lannister: musiałbyś wtedy usunąć też swój cały post, bo logika w moim tylko prześmiewa twoją kompletnie arbitralną i bezpodstawną diagnozę rasizmu na podstawie czynienia obserwacji, i to kompletnie niezależnie od ich intencji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc w sumie racja, mamy impas
Trzeba naprawde być całkowitym zerem żeby dowartościowywać się przy użyciu koloru skóry, który każdego człowieka o inteligencji większej niż wysokość taboretu zwyczajnie nie obchodzi.


@Kozajsza: przecież jak kopaliśmy z matim w gałę w 2004 roku, to ja w koszulce Edgara Davidsa, a mati w koszulce Trezegueta, więc jaki rasizm... wszystko wina #!$%@? rasistowskiego lewactwa, przez które 11 spoconych milionerów robi 2-sekundowe przyklęknięcie, co psuje mi humor na resztę dnia.
@Tywin_Lannister: zakazany owoc smakuje najlepiej - tak najkrócej i najprościej podsumować popularność rasistowskich dowcipów, czy to w Polsce, czy gdziekolwiek indziej (patrz: popularny 9gag). Diluj z tym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Swoją drogą to przezabawne jak potężne trzeba mieć urojenia żeby będąc przedstawicielem ludu słowan, który przez anglosasów był przez większość historii postrzegany jako etap pośredni między karaluchem a szczurem, walczyć w
KarlTofel - @TywinLannister: zakazany owoc smakuje najlepiej - tak najkrócej i najpro...

źródło: comment_1626107236oxkYDOQhmcUWI3pbE5N8KN.jpg

Pobierz
@Tywin_Lannister: Ja mam bekę ale bardziej z Southgate'a, Saka grał zesrany i naprawdę kiepsko, do tego wprowadził na sam koniec dwóch typów(ciul z tym czy czarni) a według mnie to porąbany pomysł by strzelali bez żadnego 'wczucia się', mógł ich chociaż 10 minut wcześniej dać.