Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego jesteście rasistami? To bardzo proste.

Wczoraj oblaliście kolejny, banalny test na rasizm. Znienawidzone przez was (o ironio) klękanie w ramach walki z rasizmem będzie trwało w nieskończoność przez was samych.

Dosłownie każda normalna osoba podczas wczorajszego finału, nawet nie pomyślała, że karne chybiło akurat trzech piłkarzy czarnoskórych. Po prostu nie połączyła tych kropek. Widzieliśmy, że karnego chybił Rashford (swoją drogą wspaniała postać, sugeruję poczytać o jego dokonaniach charytatywnych), Sancho oraz Saka - dziewiętnastoletni nastolatek, który w życiu nie powinien był strzelać tak ważnego karnego przy takich okolicznościach. O rezultacie: rasizm nie zdecydowało jednak połączenie tych kropek, bo każdy mógł to zauważyć bez jakichkolwiek emocji.

Test na rasizm oblaliście, ponieważ pierwszym co zobaczyłem po wejściu na wykop i tag mecz, był mem, przedstawiający tego ostatniego z wymienionych nieszczęśników - i chyba tego, którego najbardziej żal - jako niewolnika na polu bawełny, schwytanego przez Chielliniego w charakteryzacji Calvina Candiego ze znanego filmu Tarantino. Dopiero wówczas przypomniałem sobie jaką chorą ekscytację wywołuje u was kolor skóry.

Jesteście tak skrajnie zakompleksionymi i niedowartościowanymi hipokrytami, że macie czelność próbować wmawiać innym, iż rasistami są piłkarze, którzy klękają w tym tak mało efektywnym geście - nie natomiast wy sami.

Macie czelność wmawiać innym - mieszkając w tak smutnym, fundamentalistycznym kraju - że problemem jest kolorowy samochodzik, a nie wasza homofobia.

Pierwszy raz od dawna kibicowałem wczoraj zgodnie z "linią wykopu" (byłem całym sercem za Włochami) - żałuję, bo tak to pewnie bym nie wszedł po meczu na tag i nie przeczytał tego całego szamba.

Cierpicie na manię prześladowczą i powinniście rozważyć leczenie. Pogardzacie brytyjskimi kibolami, a jesteście dosłownie tacy sami. Jedyna różnica jest taka, że oni wylali jad przez skrajne i trywialne piłkarskie emocje, a wy uczyniliście to cynicznie - dla plusów na wykopie.

Wolę nie wiedzieć jakbyście się zachowywali gdyby karnego dla Polski w takim meczu chybiła osoba czarnoskóra. Ciekawe, czy Duda dodałby wówczas takiego tweeta i jak wyglądałoby szczucie.

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #konfederacja #pilkanozna #euro2020 #premierleague #rasizm #usa #blm
Tywin_Lannister - Wiecie dlaczego jesteście rasistami? To bardzo proste. 

Wczoraj ...

źródło: comment_1626098625St3kOXMckco0mPqRiy8gx2.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister Ale coś w tym jest bo dopiero jak zaczęły się wylewać angielskie wysrywy z tłitera to się zorientowałem że akurat czarni spudlowali, jak oglądałem to nie zwróciłem na to uwagi tylko się cieszyłem że przerżneli.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Tywin_Lannister: Serio tak striggerować się z powodu memów? Akurat w przypadku angielskiej repry jest to o tyle śmieszne że federacja na siłę wrzucała klękanie i opaski mimo aktywnego hejtu ze strony kibiców a potem przypadek zadecydował o tym że wkurzeni kibice chcieli krwi. Trafiło się że karne zwalili sami czarni i poszedł hejt. Zapewne byłoby o wiele mniej rasistowskich memów i wyzwisk gdyby Anglicy nie odwalali szopki na siłę nawet
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Kozajsza: Ale #!$%@? o tych słowianach. Gdyby tak było to brytyjska rodzina królewska nigdy nie zawarłaby małżeństwa z dynastią Romanowów. Znaleźliście jakiś wpis z książeczki sprzed kilku dekad i już macie dowód pod swoją urojoną tezę. Słowian to sobie mogły źle postrzegać rednecki ale kogo obchodzi zdanie bandy wieśniaków żyjących w iluzji żywej Konfederacji. Amerykanie nawet mają problem z uznaniem Hiszpanów za białych. Tam doszło do największego upolitycznienia ras byleby
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Anglikom nalezo sie przegrac i bardzo dobrze ze nie trafili tych karnych. To ze sami czarnoskórzy to może dlatego ze oni mieli kompleksy? W ramach równouprawnienia od dziś każdy angielski strzelec ma nie trafić żadnego karnego i klęczeć na grochu.
  • Odpowiedz
Swoją drogą to przezabawne jak potężne trzeba mieć urojenia żeby będąc przedstawicielem ludu słowan, który przez anglosasów był przez większość historii postrzegany jako etap pośredni między karaluchem a szczurem, walczyć w internecie o jakiś wydumany honor tychże anglosasów.


@Kozajsza: W ogóle trafiłem ostatnio na ciekawy filmik, który podnosił temat "blackwashingu" w kontekście historii Rzymu, a konkretnie legionów. Często słyszę w różnej "antynetflixowej" argumentacji powoływanie się na tą historię, jako podwaliny
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: jak zaczalem czytać to szukałem gdzie jest minus ale na szczescie czytałem dalej i zgadzam się w 100%. Rasizm to wytwór fikcyjny który sami tworzymy. Normalni ludzie nawet by nie zauważyli ze może istnieć takie coś jak rasizm.
  • Odpowiedz
sprawdź sobie wyniki wyborów w Polsce od 6 lat i jaką linię etyczną reprezentuje popierana przez większość Polaków partia.

Nikt nie musi tworzyć projekcji na temat Polski. Polska jest skrajnie rasistowskim krajem. Udowadniają to Polacy - ja nie muszę.


@Tywin_Lannister: różnica kilku procent między elektoratem liberalnym, a elektoratem katolsko-konserwatywnym wynosi kilka procent, a Ty nazywasz nas skrajnymi rasistami xd

@Energy5555: tak, Polska
  • Odpowiedz