Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego jesteście rasistami? To bardzo proste.

Wczoraj oblaliście kolejny, banalny test na rasizm. Znienawidzone przez was (o ironio) klękanie w ramach walki z rasizmem będzie trwało w nieskończoność przez was samych.

Dosłownie każda normalna osoba podczas wczorajszego finału, nawet nie pomyślała, że karne chybiło akurat trzech piłkarzy czarnoskórych. Po prostu nie połączyła tych kropek. Widzieliśmy, że karnego chybił Rashford (swoją drogą wspaniała postać, sugeruję poczytać o jego dokonaniach charytatywnych), Sancho oraz Saka - dziewiętnastoletni nastolatek, który w życiu nie powinien był strzelać tak ważnego karnego przy takich okolicznościach. O rezultacie: rasizm nie zdecydowało jednak połączenie tych kropek, bo każdy mógł to zauważyć bez jakichkolwiek emocji.

Test na rasizm oblaliście, ponieważ pierwszym co zobaczyłem po wejściu na wykop i tag mecz, był mem, przedstawiający tego ostatniego z wymienionych nieszczęśników - i chyba tego, którego najbardziej żal - jako niewolnika na polu bawełny, schwytanego przez Chielliniego w charakteryzacji Calvina Candiego ze znanego filmu Tarantino. Dopiero wówczas przypomniałem sobie jaką chorą ekscytację wywołuje u was kolor skóry.

Jesteście tak skrajnie zakompleksionymi i niedowartościowanymi hipokrytami, że macie czelność próbować wmawiać innym, iż rasistami są piłkarze, którzy klękają w tym tak mało efektywnym geście - nie natomiast wy sami.

Macie czelność wmawiać innym - mieszkając w tak smutnym, fundamentalistycznym kraju - że problemem jest kolorowy samochodzik, a nie wasza homofobia.

Pierwszy raz od dawna kibicowałem wczoraj zgodnie z "linią wykopu" (byłem całym sercem za Włochami) - żałuję, bo tak to pewnie bym nie wszedł po meczu na tag i nie przeczytał tego całego szamba.

Cierpicie na manię prześladowczą i powinniście rozważyć leczenie. Pogardzacie brytyjskimi kibolami, a jesteście dosłownie tacy sami. Jedyna różnica jest taka, że oni wylali jad przez skrajne i trywialne piłkarskie emocje, a wy uczyniliście to cynicznie - dla plusów na wykopie.

Wolę nie wiedzieć jakbyście się zachowywali gdyby karnego dla Polski w takim meczu chybiła osoba czarnoskóra. Ciekawe, czy Duda dodałby wówczas takiego tweeta i jak wyglądałoby szczucie.

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #konfederacja #pilkanozna #euro2020 #premierleague #rasizm #usa #blm
Tywin_Lannister - Wiecie dlaczego jesteście rasistami? To bardzo proste. 

Wczoraj ...

źródło: comment_1626098625St3kOXMckco0mPqRiy8gx2.jpg

Pobierz
  • 123
Chłopie co ty tam #!$%@?, przecież książę nie pisał na twitter do wykopków tylko do Anglików którzy spamowali na twitterze tym piłkarzom.


@Bnkpl: jakbyś czytał ze zrozumieniem/znał angielski, to zauważyłbyś tweet jest skierowany ogólnie do rasistów, atakujących angielskich piłkarzy.

W takim razie co- tam chyba jeszcze gorzej? Co to za wysryw brak słów.


@Bnkpl: nie - jest tam o wiele lepiej niż u nas pod tym względem.
@Tywin_Lannister: Wylewasz swoje żale nie w tym miejscu gdzie trzeba, wykopki w praktyce wszyscy kibicowali Włochom, więc nikt żalu za niestrzelone karne do angielskich piłkarzy nie ma. Ot trochę śmieszkowania i memów bo nadarzyła się okazja. Za to wspaniały postępowy naród albionu błysnął przepięknie i nie na żarty, więc radzę tam się zwrócić z tym apelem, a nie próbować robić projekcję na Polskę, bo tak Ci pasuje.
Ot trochę śmieszkowania i memów bo nadarzyła się okazja.


@kinasato: to jest mentalność tłumaczenia gwałciciela, bo kobieta miała krótką sukienkę i mogła tak się nie ubierać.

a nie próbować robić projekcję na Polskę, bo tak Ci pasuje.


@kinasato: sprawdź sobie wyniki wyborów w Polsce od 6 lat i jaką linię etyczną reprezentuje popierana przez większość Polaków partia.

Nikt nie musi tworzyć projekcji na temat Polski. Polska jest skrajnie rasistowskim krajem.
@Tywin_Lannister:

Pozatym drogi kolego wytłumacz mi jak śmiesz plusować obrazki w których osoba nabija się z tego, że stoi dwóch czarnoskórych piłkarzy i zestawiać to z obrazkiem z chłopaków z baraków. Jak mówi wikipedia:

Cory i Trevor to imbecyle[...]


Jak możesz dwóch czarnoskórych nastolatków tylko na podstawie wyglądu porównywać do ostatnich debili. Czy to ich kolor skóry Ci tak przeszkadza?
Bnkpl - @Tywin_Lannister: 

Pozatym drogi kolego wytłumacz mi jak śmiesz plusować o...

źródło: comment_16260993941ydTC4WJq0gFbIJFb8I0tD.jpg

Pobierz
Jak możesz dwóch czarnoskórych nastolatków tylko na podstawie wyglądu porównywać do ostatnich debili. Czy to ich kolor skóry Ci tak przeszkadza?


@Bnkpl: gratuluję #!$%@? najbardziej spektakularnego salta miesiąca xD

Ten mem nie jest rasistowski i jest całkiem zabawny, więc go zaplusowałem. Nawet nie pomyślałem wówczas o ich kolorze skóry - to ty masz manię prześladowczą i jesteś rasistą pisząc - niby cynicznie - taki syf:

Pozatym drogi kolego wytłumacz mi jak
Porozmawiajmy w takim razie o prześladowaniach Wietnamczyków żyjących w Polsce od kilku dekad. Temat dla lewicy niezwykle niewygodny.


@kinasato: gdzie napisałem, że neguję jakiekolwiek inne formy dyskryminacji niż czarnoskórych? Temat dotyczy rasizmu w stronę czarnoskórych, ale Polacy to ogólnie wyjątkowo ksenofobiczny naród, co zresztą sam potwierdzasz przytaczając kolejny (nieznany mi za bardzo) przykład dyskryminacji.

Dlaczego uważasz, że prześladowanie Wietnamczyków to niewygodny temat dla lewicy?