Wpis z mikrobloga

@korkodylek: A kto powiedział, że musisz spędzić resztę życia? Skończ to po prostu i masz już jakiś skill, który może się w różnych pracach przydać. Cel nadajesz sobie sam. To co chcesz do szczęścia? Pytaj sam siebie a nie wykop.
  • Odpowiedz
@Opportunist: ale ja nie pytam się tutaj co mi da szczęście, tylko mówię, że nie mam w życiu celu i pomysłu jak się odnaleźć. Nie oczekuję, że ktoś mi tu rozwiąże problemy, chciałam jak pokazują tagi się wyżalić xd
  • Odpowiedz
@korkodylek: Bo siedzisz w domu na bank, starzejesz się mentalnie przez stagnację i robisz się zgryźliwa jak jakiś stary dziad. Kiedy odkrywasz i próbujesz nowych rzeczy to masz mnóstwo energii. Wyjście na rower i zrobienie sobie trasy zupełnie inaczej niż zwykle (pojechanie w tym kierunku w którym nigdy nie jechałaś, a jeszcze lepiej - zgub się) to sprawi, że Twój mózg dostanie endorfin. Nie żartuję, spróbuj.

Wszystkie rady ze znalezieniem
  • Odpowiedz
@BananowyAbazur: yup, zdalka od 1,5 roku. Cała okolica bliższa i dalsza zjeżdżona, wypróbowane kilka nowych sportów, przeczytane X książek, nawet nie liczę ile. Za każdym razem gdy zaczynam coś nowego, głupio liczę, że TO BĘDZIE TO, a potem odczuwam mniejszy fun niż oczekiwałam i rośnie mi frustracja xd
  • Odpowiedz
@korkodylek: też tak miałem aż odkryłem krypto waluty. Może brzmi śmiesznie, ale chwytałem się jakichś czynności tylko po to żeby mnie znudziły po 10 minutach. Odkryłem krypo jakieś 2-3 miesiące temu, i jest zajebiście. Codziennie coś tam śledzę, przeglądam, dosłownie jak Janusz na forum Elektrody.
  • Odpowiedz
@korkodylek: A po co Ci jakieś TO? Szukasz niewiadomo czego. Nie ma recepty na całe życie, jakiejś jednej rzeczy, która będzie objawieniem. Sama sobie narzuciłaś jakiegoś złotego Graala i nie doceniasz swojego czasu wolnego, pracy ani zainteresowań. Sama nie wiesz czego szukasz i nie znajdziesz tego. Ciesz się, że studiujesz, pracujesz i masz czas by siedzieć na wykopie.
  • Odpowiedz