Wpis z mikrobloga

Niemówiąc już o tym, że trzeba być debilem, żeby wiązać się z już ruchaną


@Jestembogaty: XD

pamiętajcie też, że kobieta (dziewica) musi wiązać się z prawiczkiem. Jak ktoś w życiu miał już seksy, to nie ma przebacz - musi albo związać się z tą osobą do końca życia albo czeka ją wieczna samotność! Tako rzecze Panbuk.

A sam rzekomy filmik opa to zmontowane na zdjęciu dwa różne filmiki (stream z bodaj
@Kr12345: dlatego powinna zadbać by to nie trafiło do obecnego partnera. Powiedz dziewczynie że była partnerką chodziłeś, na przykład, na tańce latynoamerykańskie ale nie podobało Ci się i teraz nie będziesz. Zobaczysz że prędzej czy później będą o to wyrzuty...

Niestety / stety, nasze ego tak działa że uważamy iż powinniśmy dostać od naszego partnera wszystko co najlepsze. Świadomość że partner/partnerka dawała komuś wcześniej coś więcej niż nam, a nam już
@Opis: moim zdaniem jednak praktyki seksualne a taniec to różnica. Bo jeśli odmawia się czegoś w seksie to zazwyczaj ze względu na fizyczny ból. Jeżeli dziewczyna mówi: „raz próbowałam seksu analnego z byłym chłopakiem, bolało mnie strasznie” albo „kilak razy próbowałam połknąć spermę, zwymiotowałam”, to naprawdę trzeba po prostu nie szanować drugiej osoby, żeby mieć ból dupy, że miała inne doświadczenia. Dla mnie tu są dwie rzeczy: właśnie ta intensywność i
Tak, jest różnica, oczywiście. Tylko Ty już analizujesz a przecież napisałem że chodzi o punkt widzenia ego. Jak się dowiesz że partnerka/partner robił coś fajnego z byłym a z Tobą nie chce, to - nawet jak znasz i uznajesz racjonalne, sensowne uzasadnienie - ego dostało po dupie i tyle. Dlatego zawsze należy być oszczędnym w rozmowach o byłych związkach...