Wpis z mikrobloga

@open-alpha: pierwsze 4 miesiące 1800 kcal, ostatnie 2 miesiące 1700. Nie miałem sprecyzowanej diety, dbałem tylko aby było ok 140g białka a reszta to jak wyszło ale starając się jeść więcej warzyw niż normalnie. Na słodycze z racji małej puli kalorii przeznaczałem max 300 kcal ale częściej wolałem jednak ziemniaków dołożyć niż jeść czekoladę.
  • Odpowiedz
@open-alpha: 4-5 miesięcy było jakieś 150-200g a od miesiąca nie jem chleba i w ogóle węgli prócz warzyw z rana i max 120 wychodzi. Co ciekawe moim zdaniem największa zmiana nastąpiła właśnie po odstawieniu chleba w jakiejkolwiek postaci. Chyba, że zjadłem kebaba albo pizze wtedy to wiadomo, że było więcej.
  • Odpowiedz
@Blahhblahh: pompki, przysiady, podciągania, pompki na poręczach w miarę możliwości z obciążeniem 3 razy w tygodniu po ok 1h. Ze sprzętu to mam tylko 2x22 kg hantle i poręcze do dipów. Jeśli chodzi o jakieś cardio to tylko i wyłącznie spacery - początkowo 10 tys kroków 6 dni w tygodniu a od jakiś 2 miesięcy 10km 6 dni w tygodniu. Od 11 stycznia przeszedłem 1500km. Pracuje zdalnie od półtora roku i
  • Odpowiedz
@masterix: ja wiem czy zbudowałem. Myślę, że mam mniej więcej tyle co miałem tylko po stracie xx kg tłuszczu stały się lepiej widoczne i uwypuklone. W takim bicu jak zaczynałem miałem 38 teraz mam 36
  • Odpowiedz