Wpis z mikrobloga

znajdą dom, a jak nie to wór do jeziora albo do schroniska, wiadomo.


@Karol1337: Wiadomo, dlatego op się chwali szczeniakami i chęcią oddania, żeby je później utopić. Umysł wykopka jest nieodgadniony.

dobrym duszą xD typowy
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Najlepsze, że tylko pieprzysz głupoty, a nie podajesz żadnych argumentów - nie odniosłeś się do tego, że miliony psów rocznie jest usypianych, bo nie ma dla nich nawet już miejsc w schroniskach, wszystkie instytucje zajmujące się zwierzętami zalecają z tego powodu kastrację/sterylizację, ponadto wydłuża to życie psów. Dodatkowo fikołek z trzymaniem psa w bloku cały dzień - bo to też patologia, a z Twojej strony zwykły chochoł. Zero argumentów,
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: tak będzie, nie zmyślam.


@adibor: Oho, następny, który już uroił sobie, jaka będzie ich przyszłość xD

@good_excuse: Serio, teraz będziesz odwracać kota ogonem? Celownik "komu? czemu?" w moim przypadku pisałem o ludziach w liczbie mnogiej, czyli "dobrym duszom". Weź się nie pogrążaj karyno i nie próbuj teraz odręcać swojego bełkotu i bezpodstawnych oszczerstw xD Ciesz się wakacjami, bo od września znów nauka
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: cóż, zawsze możesz wierzyć w to, ze tym razem będzie inaczej, że op jest tym ostatnim sprawiedliwym. A rzeczywistość niestety jest taka jak piszą wyżej i jeśli faktycznie mieszkasz na wsi to powinieneś o tym wiedzieć. Choć jak typowy mieszkaniec wsi możesz udawać, że wszystko jest w porządku i problemu nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@good_excuse: O czym ty bredzisz? Na pewno dobrze się czujesz? xD

Choć jak typowy mieszkaniec wsi możesz udawać, że wszystko jest w porządku i problemu nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@adibor: No, my na wsi jak przynajmniej raz w roku nie zatłuczemy psa, to jest żałoba we wiosce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bartdziur: @instalacja: > Niby tyle hajsu a pies nawet głupiej słomy nie ma w budzie, a na kastracje ich nie stać. Słabo.


@kicioch: No i co z tego, że nie ma? U mnie też na lato wyciągam mojemu, bo jest mu gorąco i zwyczajnie sam ją wywala z budy jak ta leży jeszcze z zimy i wiosny. Na zimę normalnie dostaje.

@rolnik_wykopowy: Suka która
  • Odpowiedz
Dla potomnych informacje, których nie potrafił znaleźć pewien dumny posiadacz chłopskiego rozumku pokazujące, że mordowanie szczeniaków to nie wymysły bambinistów, a fakty.
Można oczywiście udawać, że to się nie dzieje, ale po co być ignorantem i robić z siebie pośmiewisko, co nie, @rolnik_wykopowy ?

Utopił osiem żywych szczeniąt. "Tak się robi na wsiach"
Zakopują żywe szczeniaki w ziemi, skręcają im karki. W Szydłowcu powiedzieli dosyć
Zabili co najmniej 15 szczeniąt. Jest
  • Odpowiedz
Suka która rodzi powinna mieć siano bez względu na to czy jest lato czy zima.

W ogóle suka nie powinna rodzić w takich warunkach, ale to już inny temat.


@kicioch: To IDzD, czy podasz mi na ten temat jakieś konkretne dane?

Co rolniczku, zesrałeś się że ktoś śmiał cię wyzywać tak jak ty wyzywasz innych i pobiegłeś z płaczem
  • Odpowiedz