Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Jakie #samochody do 7 000 zł? Do miasta, ale i na przejazdy z rodzinnej miejscowości (jazdy autostradą i drogami szybkiego ruchu). Może być trzydrzwiowy.
Mogę też poczekac i dołożyć.
#opel Astra / 2003 r. wydaje się w porządku, ale jestem laikiem więc pewnie zaraz mnie wyjaśnicie.

#kupujzwykopem #auto #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 94
@DuncanIdaho: Popatrz na OtoMoto i nie bierz najtańszego egzemplarza z danego modelu. Weź coś za 6, bo pewnie będą czekać wstępne naprawy i ew. rozrząd. Jak dasz filtr 5-6,5, rocznik, benzyna, hatchback i odległość 100km to nie wyskoczy milion stron, nie dostaniesz oczopląsu a na pewno będzie coś ok. Pokaż potem ofertę wujaszowi i ew. Na wykop i gitara
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DuncanIdaho: A4 B5, nie gnije, silniki nie do zajechania,lubią gaz, chyba ze wolisz diesla, mam 188 cm i z przodu mam w #!$%@? miejsca na glowe, z wiatrem to i 200km/h pójdzie (sprawdzone)( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PR08l3m_: w #!$%@? miejsca przy 188? Ciesz się, że nie masz szyberdachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PR08l3m_: jak jeździsz na leżąco może tak, niemniej nie nazwałbym tego "w #!$%@? miejsca"... w #!$%@? miejsca to miałem w E61 mimo panoramy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)