Wpis z mikrobloga

@DuncanIdaho: Samochody używane podrożały ostatnio wiem, bo sam coś szukam i ludzi powaliło z cenami. Tak jak mirek pisał wyżej patrz na stan nie przywiązuj się do konkretnego modelu, no i patrz na opinie o konkretnym silniku. Jeśli już chcesz zawęzić poszukiwania to w tej cenie ta astra ok, może punto?- ma super tanie części, więc jak coś trzeba wymienić to nie będziesz płakał i można coś trafić w dobrym stanie.
@DuncanIdaho:
Sprzedaję swoją starą Hondę Civic VII z 2003
5 drzwi, benzyna + gaz, 265k przejechane.
Świetnie się sprawdzała mi w takich właśnie warunkach.
Wywoławcza 8k, ale do negocjacji
@LegoCiemnyLas: w203 z gazem 2.0 kompresor za 8k kupował. Z rzeczy do zrobienia to mial do usunięcia lekka korozje z klapy bagaznika i "cos"z gazem. Klapy nie wymienial, bo nie ma tragedii, a z gazem byla jakas drobnostka i wydal 100zl na to. Jezdzi juz tym 2 lata i z tego co wiem to wymienial przez ten czas klocki, swiece i lozysko w kole.
@slavoy #!$%@?, ja miałem starą Zafirę 1.8 i to był samochód nie do #!$%@? dla porównania moja mazda 6 2.0b non stop ma jakieś problemy mechaniczne
@DuncanIdaho
W tej cenie jako wozidło powinna sprawić się astra, panda, golf czy passat. I tu raczej unikał bym jakiegokolwiek diesla w tej cenie