Wpis z mikrobloga

  • 1
serio "cokolwiek"? Aż tak małe to są pieniądze na samochód? xD


@DuncanIdaho: to są śmieszne pieniądze.

Tyle to kosztuje rower ze średniej półki (nie żaden super carbonowy wypas).

Tyle kosztuje porządny teleobiektyw do lustrzanki.

Tyle kosztuje porządny komp do gier (bez monitora i akcesoriów).

Tak więc z czym do ludzi.
  • Odpowiedz
@DuncanIdaho: śmieszna historia: parę lat temu kupiłem astrę h z 2005 roku za 12000 zł, wsadziłem 8000 zł i potem sprzedałem za 7250 zł (w dniu sprzedaży zepsuła się i do nowego właściciela pojechała na lawecie). Jak sprzedawałem do płakałem ze szczęścia :D kupowanie tanich aut to katorga ;p ogólnie wg mnie im mniejsze autko miejskie kupisz tym lepiej, mniejsza szansa, że ma nalatane 400 000 km i kręcony licznik, miejskie
  • Odpowiedz
@DuncanIdaho: nie słuchaj tych bałwanów co ci radzą jakieś fordy czy inne gówna. Szukaj auta typu golf 4, jakas octavia, najlepiej dorzuć do tego skrzynię 6 biegów bo musisz mieć na uwadze, że w tej półce cenowej wyciszenie będzie fatalne. Koniecznie zwracaj uwagę na to, by auto miało powyżej 100km, wszystko poniżej to będą żółwie. Najlepszą opcją bedzie diesel, w tej klasie cenowej tylko i wyłącznie TDI, mało pali, jeździ dość
  • Odpowiedz
@EO33: Mx5 to kiepska sugestia. Mirkowi lepiej zasugerowalbym cos ze skody/opla/vw - moze i sie czasem #!$%@? ale czesci kupisz za pol darmo, z instruktazami z yt mozesz czesc rzeczy sam naprawic.
Mx5 nie dosc ze sie nie nadaje na szybkie trasy (mozna ogluchnac i nabawic sie parkinsona) to bywa kiesko z dostepnoscia czesci
  • Odpowiedz
@DuncanIdaho w tej cenie cokolwiek co nie gnije, ma komplet opon lato zima w dobrym stanie, ma jeszcze choć z pół klocka hamulcowego, działa klima i jest nabita, nic nie cieknie, zawieszenie się nie poci, działa wyposażenie itd.

Opel, ford, fiat, skoda, seat, renault, citroen z polecanym w necie benzyniakiem


@virusriddle: I to jest mądry wpis. Poważna odpowiedź, rzeczowa, pozbawiona mitów i januszowego #!$%@?.

@DuncanIdaho dobrze Ci tu kolega pisze. Ja
  • Odpowiedz
@CatHater ja tak brata uświadomiłem w ten sam sposób z budżetem 25k. Też chodził szukał wymarzonego auta na pierwsze i po 4 wizytach w końcu zrozumiał że trzeba brać to co jest a nie szukać idealnej meganki i jeździć oglądać 20km
  • Odpowiedz