Wpis z mikrobloga

@saggitarius_a: wiem wiem, ze spokojem :). Zresztą nie widzę problemu jeśli dobry kontent wpada kilka razy, jeśli tylko zwiększa się zasięg odbiorców. To jak wielokrotne krążenie po sieci, nie uzurpuję sobie prac do wyłączności :D.

@ibeafraidi: no dziwię Ci się, może nie przeglądasz w trybie 6h, bo tam na pewno byś o tej godzinie wpis znalazł :D
@fledgeling:

Smutno się patrzy na to, nawet dwóch zdań poprawnie nie potrafią napisać

Przeciez mozna latwo zrozumiec przekaz i to jest najwazniejsze. Nie kazdy musi mowic w szesnastu jezykach.
Gdyby tak Dunczyk, albo Anglik wrzucil na wykop wpis "Kochani, strasznie mi przykro widziec jak was sedzia oszukali we wczoraj meczu. Trzymajcie siem" - to pewnie bylbys pierwszy z piejacych z zachwytu, ze ktos z zagranicy cos w ogole o nas napisal
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzikireks: gdyby Dunczyk napisał po polsku, czyli w języku którym posługują się tylko Polacy to może i tak, ale we współczesnym świecie nie umieć skleić bez byków 2 zdań w języku którym posługuje się 3/4 świata to jednak jest wstyd. W dzisiejszych czasach znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym to jednak nie wszystko.
@biceps35: tbh pierwszego zdania absolutnie nie rozumiem i mysle ze nie jestem jedynym :x Wiec nie, to nie TYLKO Polaki sie czepiaja. Kazdy by sie przyczepil bo nie wiadomo o co chodzi xD
@tomeczeg: jak mozna nie rozumiec? Znajac angielski rozumie sie to calkiem dobrze pomimo calkiem wyraznych bledow. Wiadomo, ze chodzi o bycie okradzionym z szansy na final. Przeczytaj to 40 osobom, 36 zrozumie.
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego ta menda nie dostała do tej pory żadnej kartki za nurkowanie? Piątek dostał dwie żółte kartki za wyłożenie się w polu karnym, jedna w meczu Polska - Łotwa, druga jeszcze w Genoi, ledwo się przewrócił i sędzia w sekundę pokazał żółty kartonik, Sterlinga już dawno powinno się utemperować, bo na boisku jest chyba tylko po to, żeby szybko dobiec w pole karne i się #!$%@?ć (