Wpis z mikrobloga

@PeterGosling: No nie wiem. Jakoś nie widzę Woronowicza który podjeżdża pod biuro słuchając lady gagi mówiącego Britney Bitch! A to właśnie takie proste nieoczywiste elementy powodowały ze serial składał się w świetną ŚMIESZNĄ całość. Są seriale których lepiej już nie ruszać. Michael Scott i Dwight to postacie nie do podrobienia. Nie da się zrobić z tego czegoś dobrego. No nie da się.
@BeautifulLiar:

O wyjątkowości "THE OFFICE PL" świadczyć będzie również wprowadzenie do świata przedstawionego silnej kobiecej bohaterki. Świat się zmienił i kobiety znaczą dużo więcej w biznesie, niż to miało miejsce 20 lat temu. Patrycja – w tej roli Vanessa Aleksander – to przedstawicielka nowego pokolenia, dziecko polskich "rekinów biznesu", która wkraczając w progi biura "Kropliczanki", przełamuje stary ład.


To sie nie moze udać i nie uda się na pewno.
@BeautifulLiar: Kurde, a ja myślę, że to by mogło mieć potencjał:
- szef, gruby Janusz z wąsem tłumaczący, czemu musi dokładać do interesu
- dynamiczny Oskarek podrywający laski na żenujące teksty i opaleniznę z solarni
- kaszląca Anetka
- jakiś studenciak intern bojący się własnego cienia
- laska z HRu z pytaniami jakie tylko HR może wymyślić ( ͡º ͜ʖ͡º)
- Staszek na 2 lata od
Z kolei Małgorzata Seck, wiceprezeska zarządu ds. programowych CANAL+ Polska dodaje:

Na realizację polskiej wersji kultowego formatu zdecydowaliśmy się, bo na polskim rynku brakuje śmiałej, jakościowej komedii. Pierwowzór ma walor uniwersalny: świetnie się sprawdza i ogląda na całym świecie, w czasach pandemii tęsknimy za biurową codziennością i spoglądamy na nią z pewną nostalgią.


XDD

Akcja "The Office PL" rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej "Kropliczanka". Jej