Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wstępie tylko wspomnę że mieszkam w powiatowym około 40K mieszkańców, wiec nie jest to jakies zadupie zbite dechami gdzie panoszą się jakies wiejskie sebixy i karyny ani nie jest to wojewódzkie przeżarte przez oskariat ale przechodzac do sedna.
Anon lvl 14 here
Wiekszość #rozowypasek który znam I są ten sam lvl co ja już były w związkach lub dalej są. Jest też kilka takich co poszły dalej. Z tego co się dowiedziałem większość tych różowych była z jakimiś O rok dwa starszymi oskarkami czy innymi Chadami.
A tymczasem u #niebieskipasek których znam i też są mój lvl to nawet za rękę nie trzymali A co dopiero tu mówić o jakiś związkach czy czymś więcej, zresztą u mnie jest to samo.
Ehhh chłop czuje że ciągnie go coraz bardziej w #przegryw I że coraz mocniej #itsover
Taguje jeszcze #blackpill I #redpill bo to chyba pod to podchodzi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e67097ae4a3c000a4052b8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wystarczy być miłym dla kobiet. Przegrywy celują tylko w dziewczyny 10/10 nic dziwnego że one ich nie chcą. Dodatkowo dla kobiet jest najważniejszy charakter a przegrywy mają paskudny.


@przegro_pisarz: xdd
  • Odpowiedz
Chłopak może być z wyglądu średniakiem, albo nawet lekko powyżej przeciętnej, a z lektury waszych urojeń dowie się, że może się już szykować na życie incela


@Uberyzator: ja jestem totalnym średniakiem i nie szykowałem się na życie incela, k0biety mnie tak wyszykowały
  • Odpowiedz
@Lucider5: nie rozumiem w tym kontekście określenia 'przegrywy'. To zupełnie naturalny proces i różnice w tempie dojrzewania sprawiają, że piętnastolatka jest gotowa do pierwszych zauroczeń a jej kolega z ławki jeszcze nie.

Swoją drogą, jeśli rozglądasz się za dziewczyną, nawet na jedną noc, pohamuj język. Młode laski popuszczające szparki etc. to nie jest słownictwo, którym do siebie kogoś przekonasz. Jedzie pomazanym kiblem i szczeniackimi przechwałkami przy pierwszym browarze. A dziewczyn/kobiet
  • Odpowiedz
@krystal_Tri_tapik przecież w taki sposób gadam tylko na wykopie a nie w realu. Nie pomaga bo i tak nie mam znajomych. A skoro różnie dorastają to rozumiem że to normalne że jako 25 letni przegryw który nie miał nigdy laski chciałbym dziewczyny która nie miała nigdy chłopaka? Tylko z tego co mówicie to powinienem szukać w gimnazjum, bo każda starsza to już używana. Szkoda.
  • Odpowiedz
@Lucider5: gimbaza już nie istnieje, chyba że mentalnie. W pragnieniu, żeby być pierwszym, nie ma nic niewłaściwego ale podejrzewam, że szukając 'nieużywanych' zwracasz uwagę na akurat te cechy, które sprawiają, że dziewczyna ma już za sobą jakieś związki. Rozejrzyj się raczej za #szaramyszkadlaanonka niż za wytapetowaną lampucerą. I wtedy możesz spokojnie znaleźć naprawdę fajne dziewczyny bliższe wiekiem - 17-20 lat.

Wbrew legendom wypokowych Mirków średni wiek pierwszego pełnego
  • Odpowiedz
@krystal_Tri_tapik

szukając 'nieużywanych' zwracasz uwagę na akurat te cechy, które sprawiają, że dziewczyna ma już za sobą jakieś związki.

Twierdzisz że szukam sobie dziewiczych modelek 10 na 10 xd? Nie, jestem przeciętny i ona też by musiała być. Ale z różnych względów utraciłem znajomych, nie mam kompletnie z nikim kontaktu od kilku lat i raczej już się nie poprawi
  • Odpowiedz
@Lucider5: masz na myśli 'skończyła się szkoła, koledzy się rozleźli'?

Poruszasz prawdopodobnie najpoważniejszą przyczynę incelstwa. Dzieciaki prawie się nie spotykają w realu, nie mają kiedy nawiązać swobodnych, niewymuszonych znajomości, więc nie nabywają umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktu. To nie jest brak dziewczyny, tylko brak znajomych jako takich w ogóle. Ugryź problem od tej strony, to nagle się okaże, że dziewczyny też są.

I nie miałam na myśli 10/10. Raczej głośne,
  • Odpowiedz
@krystal_Tri_tapik

Poruszasz prawdopodobnie najpoważniejszą przyczynę incelstwa. Dzieciaki prawie się nie spotykają w realu, nie mają kiedy nawiązać swobodnych, niewymuszonych znajomości, więc nie nabywają umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktu. To nie jest brak dziewczyny, tylko brak znajomych jako takich w ogóle. Ugryź problem od tej strony, to nagle się okaże, że dziewczyny też są.

Spotykaja się, nawiązują znajomości, tylko nie z odpadami jak ja.

nie miałam na myśli 10/10. Raczej głośne, rzucające
  • Odpowiedz
@krystal_Tri_tapik ciężko jak nikt nie ch e kontaktu ze mną ¯_(ツ)_/¯ i co to znaczy wyjść do ludzi? Rozumiem że ty idziesz do klubu, podbijasz do jakiejś grupki i pytasz czy nie szukają może znajomych, bo akurat jesteś chętna? Xd
  • Odpowiedz
OP: @TypowyZakolak Żeby wyrywać różowe w ten sposób musiałbym bym się w jakąś grupę wkręcić bo ja to raczej kolegów ani koleżanek to za dużo nie mam, no i tu są dwie opcje. Pierwsza to zadawanie się z towarzystem różowych z mojego lvl Ale najczęściej jest sie najmłodszym niebieskim w takiej grupie więc inni moggują mnie już samym wiekiem, z wyglądem różnie bo raczej miałem kontakt z jakimiś normikami którzy byli przeciętni, wzrostu mieli średnio po 175 cm Ale było też sporo takich ktorzy byli mojego wzrostu lub lekko wyżsi (lekko ponad 170 cm here), mam też dosyc silną budowę ciała więc jakoś mocno od nich nie odstawałem Ale jednak. Jedyny nad którym miałem to był taki wątły niebieski 165 cm. Naprawdę szkoda chłopa skoro nawet ja go moggują. Natomiast druga opcja to zadawanie się z normikami z mojego lvl I czekanie aż wkońcu wokół nich zaczną pojawiać się jakies różowe. W tym miejscu warto nadmienić że różowe z mojego lvl już potrafią obracać się w pełnoletnim towarzystwie A więc średnia wieku niebieskich w takich grupach to około 16 lat a znam przypadek gdzie różowa 12 lvl zadawała się z 16 letnim towarzystem.
@WhiskyRomeo Coś tam czasami ćwiczę lub ewentualnie pakuje i nawet teraz jak na swój wiek trochę bica już u mnie widać. Robię to nawet nie ze względu na różowe tylko trochę pewniej się czuje wiedząc że jakiś pierwszy lepszy łepek do mnie nie wystartuje z łapami.
@Uberyzator Już troche tego tagu przeczytałem I nauczyłem się co warto tu czytać A co lepiej omijać.
@krystal_Tri_tapik napisałem to na podstawie własnych doświadczeń z różowymi z mojego lvl, więc napiszę też o niebieskich których znam i są 18 lvl. Większość ma nie wiele doświadczenia z różowymi. Znam jednego high tier normika, chłop był w kilku związkach z czego chyba w dwóch były jakieś seksu, znam też innego normika który w związku przez jakiś czas no i trzeci też normik był z tego co wiem w dwóch związkach I zdarzało mu się też b----ć jakieś różowe. To tyle, bo reszta miała praktycznie zerowy kontakt z różowymi.
@darktemplar Mój wygląd bardziej może odstraszyć niż się komuś podobać. Mój ojciec ma 175 cm wzrostu (patrząc po mojej rodzinie to nie trafiło mi się najgorzej bo większość ma 170 cm) mama ma za to 165 cm. Wyszło na to że ja mam lekko ponad 170 cm I raczej już nie urosne. Jestem podobny do ojca, budowa ciała taka trochę ulana Ale jednak dalej w miarę zwarta, brązowe włosy (na całe szczęście bez zakoli ojciec lvl 45 a norwood 1,5 A może nawet 1 nie wiem średnio umiem oceniać takie rzeczy),niebieskie oczy (ani wyłupiaste ani nie są to hunter eyes takie neutralne), szczęka nie cofnieta chociaż z profilu wyglądam jakbym był upośledzony nie wiem czemu ale mam wrażenie jakby moja morda była tak "płaska" chociaż głowa I morda jest kwadratowa/prostokątna.
@przegryw_wykopu Jeszcze te związki rozumiem I traktuje je jako coś normalnego, ale już to pójście O krok dalej w
  • Odpowiedz
@Lucider5: akurat kluby to ostatnie, co mi przyjdzie na myśl. Nie cierpię takich miejsc, za dużo hałasu. Ale zrobiłabym wypad na turniej brydżowy na przykład. Spływ kajakowy. Ostatecznie wczasy aktywne czy stacjonarne. Miejsce gdzie się siłą rzeczy spotykasz z ludźmi, najlepiej podzielającymi twoje zainteresowania. Nie wiem, co lubisz: siłka? rower? piesze wędrówki?

Nie chcą kontaktu bo śmierdzisz, czy po prostu tak sobie wmawiasz? Ludzie lubią, jak się ich słucha. Niektórzy
  • Odpowiedz
Miejsce gdzie się siłą rzeczy spotykasz z ludźmi, najlepiej podzielającymi twoje zainteresowania. Nie wiem, co lubisz: siłka? rower? piesze wędrówki?


@krystal_Tri_tapik: Lubię różne rzeczy, ale jak to ma wyglądać? Całkowicie obcy ludzie zgadują się na wyjazd np przez grupki na fb i tam mam szukać? Nie wydaje mi sie

Nie chcą kontaktu bo śmierdzisz, czy po prostu tak sobie wmawiasz?


@krystal_Tri_tapik: Raczej jestem nieśmiały i w związku z
  • Odpowiedz