Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wstępie tylko wspomnę że mieszkam w powiatowym około 40K mieszkańców, wiec nie jest to jakies zadupie zbite dechami gdzie panoszą się jakies wiejskie sebixy i karyny ani nie jest to wojewódzkie przeżarte przez oskariat ale przechodzac do sedna.
Anon lvl 14 here
Wiekszość #rozowypasek który znam I są ten sam lvl co ja już były w związkach lub dalej są. Jest też kilka takich co poszły dalej. Z tego co się dowiedziałem większość tych różowych była z jakimiś O rok dwa starszymi oskarkami czy innymi Chadami.
A tymczasem u #niebieskipasek których znam i też są mój lvl to nawet za rękę nie trzymali A co dopiero tu mówić o jakiś związkach czy czymś więcej, zresztą u mnie jest to samo.
Ehhh chłop czuje że ciągnie go coraz bardziej w #przegryw I że coraz mocniej #itsover
Taguje jeszcze #blackpill I #redpill bo to chyba pod to podchodzi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e67097ae4a3c000a4052b8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lucider5: wczasy jak wyglądają to chyba wiesz? Weźmy wersję mini, wycieczka pięciodniowa powiedzmy po... Ukrainie. Raczej Prypeć jak Wilno, bo nie chcesz skończyć z rozrzewnionymi emerytami. Zagadasz w autobusie, siłą rzeczy jakiś drink w barze, wspólne posiłki - masa okazji do naturalnego nawiązania znajomości.

Nie wiem, skąd jesteś, ale w takim Gdańsku co i rusz jakieś otwarte imprezy typu biegi na orientacje się pojawiają

to niby dla rodzin, ale spokojnie można singlowo https://aktywne.trojmiasto.pl/Piesze-wedrowki-z-rodzina-edycja-82021-imp508648.html#all
albo dedykowane dla
  • Odpowiedz
A jedyną bezcenną wartością w życiu jest czas, więc zamiast płakać nad zmarnowaną młodością postaraj się nie marnować dojrzałości.


@krystal_Tri_tapik: Łatwo mówić komuś, kto swojej młodości nie żałuje bo się wyszalał ze znajomymi. Ja też bym tak chciał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ehhh chłop czuje że ciągnie go coraz bardziej w #przegryw


@AnonimoweMirkoWyznania: trzymaj sie z dala od tego srodowiska, jakis pilli czy innych bzdur.

Porysujesz sobie tylko psyche czytając jakies bzdury i samo spelniajace sie przepowiednie.
  • Odpowiedz