Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wstępie tylko wspomnę że mieszkam w powiatowym około 40K mieszkańców, wiec nie jest to jakies zadupie zbite dechami gdzie panoszą się jakies wiejskie sebixy i karyny ani nie jest to wojewódzkie przeżarte przez oskariat ale przechodzac do sedna.
Anon lvl 14 here
Wiekszość #rozowypasek który znam I są ten sam lvl co ja już były w związkach lub dalej są. Jest też kilka takich co poszły dalej. Z tego co się dowiedziałem większość tych różowych była z jakimiś O rok dwa starszymi oskarkami czy innymi Chadami.
A tymczasem u #niebieskipasek których znam i też są mój lvl to nawet za rękę nie trzymali A co dopiero tu mówić o jakiś związkach czy czymś więcej, zresztą u mnie jest to samo.
Ehhh chłop czuje że ciągnie go coraz bardziej w #przegryw I że coraz mocniej #itsover
Taguje jeszcze #blackpill I #redpill bo to chyba pod to podchodzi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e67097ae4a3c000a4052b8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 45
Anon lvl 14 here

Wiekszość #rozowypasek który znam I są ten sam lvl co ja już były w związkach lub dalej są. Jest też kilka takich co poszły dalej. Z tego co się dowiedziałem większość tych różowych była z jakimiś O rok dwa starszymi oskarkami czy innymi Chadami.

A tymczasem u #niebieskipasek których znam i też są mój lvl to nawet za rękę nie trzymali


@AnonimoweMirkoWyznania: poczekaj dwa lata i wyrywaj
Jeśli naprawdę masz 14 lat, to przestań czytać te tagi. Konsumując te treści zrobisz sobie krzywdę.


@Uberyzator: wystarczy być miłym dla kobiet. Przegrywy celują tylko w dziewczyny 10/10 nic dziwnego że one ich nie chcą. Dodatkowo dla kobiet jest najważniejszy charakter a przegrywy mają paskudny.

Masz 14 lat i już bzykać chcesz? xD

@Jestembogaty: gdzie chłop dokładnie o ruchaniu napisał? Coś w tym złego że chce mieć relacje z dziewczynami
@przegro_pisarz: Nie, nie wystarczy być miłym. Ale przecież z waszej twórczości nie dowie się co robić. Gdyby na tych tagach można było się dowiedzieć jak poprawić swoj wygląd, pracować nad pewnością siebie, jak otrzymać pomoc w zorganizowaniu wsparcia psychicznego itd. to byłoby wspaniale, bo miałoby to jakąś wartość i mogłoby wywrzeć pozytywny wpływ na młodego człowieka.

Niestety takich treści jest tam może 5%. Większość to p0lki curvy, it’s over, n0rmiki złe,
@Uberyzator: nie jestem przegrywem tylko normikiem.ja jak pytałem o wygląd dostałem odpowiedź. Do pewności siebie są książki i poradniki. Z zdrowiem psychicznym to wystarczy iść na terapię, kobiety tak mówią.Może i dostanie depresji nwm. Ja zacząłem przeglądać tag mając 15/16 lat i zmieniło to tyle w moim życiu że mam gdzie pisać. Cały zeszły rok miałem przerwę od tagu i nic to nie zmieniło w moim przypadku. Mi starsze panie,mama mówią
@AnonimoweMirkoWyznania: I co w tym zaskakującego? Dziewczynki dojrzewają znacznie wcześniej, na poziomie klasy siódmej (13 lat) większość jest już rozwinięta, nieliczne dopiero wchodzą w dojrzewanie. U chłopców proporcja jest odwrotna. Zbierz dane dla 17+, to się wyrówna.


@krystal_Tri_tapik: czyli rozumiem że przegrywy szukające młodszych to normalna rzecz? Skoro tak to skąd tyle hejtu na nich? To chyba normalne że by chcieli zaliczyć młode ciałko, tak jak te młode laski popuszczają