Wpis z mikrobloga

Uu nasze p0lskie witaminki zabolał filmik, w którym Ukrainki śmieją się, że nasze brudaski łażą zaniedbane w dresach do sklepu XDD No, ale jak Polaków wkurzali Hiszpanie to było naśmiewanie się ze mamy kompleksy. Chyba za bardzo im się wydaje że są u siebie XD
#tiktok #p0lki #bekazrozowychpaskow #przegryw #rozowepaski
Pobierz K.....o - Uu nasze p0lskie witaminki zabolał filmik, w którym Ukrainki śmieją się, że...
źródło: comment_1625722886uAeJsrwedLZKrsCbZMuDrg.jpg
  • 90
@Kuusamo: Polecam mieć #!$%@? i do sklepu chodzić w laczach adidasa i kąpielówkach. W polszy niestety jest ta #!$%@? mania oceniania ludzi po wyglądzie, ubiorze i "co ludzie powiedzą". W bardziej cywilizowanych krajach ludzie mają #!$%@? na wygląd innych, a tutaj to skandal bo ktoś śmiał ubrać dresy do sklepu, albo kobieta założyła krótkie spodenki przy 30 stopniowym upale XD
@pekak: Pochodną tego widywałem w ASO Lexusa (brałem tam czasem części do swojego gruza) - często klienci przychodzili sobie w hawajskiej koszuli, jakiś krótkich spodenkach i klapkach, a ogarniali zakup topowego modelu. Jak przyszedłem tam w najzwyklejszym tshircie, jeansach i adidasach to też nikt nie oceniał, tylko profesjonalnie podeszli, wszystko miło z częściami ustalone, kawę zaproponowali, na jazdy testowe zapraszali itp.
Pójdziesz tak do salonu VW czy Forda, to nawet nie
@Kuusamo: tez się zgodzę z p0lkami. Na zachodzie to standard, że ktoś idzie w szlafroku do sklepu, bo nie musi nikomu nic udowadniać. Na Ukrainie natomiast 3/4 ludzi chodzi w #!$%@? Balenciaga, LV itp, bo przecież jak nie masz markowego ubrania (nawet #!$%@? xD) to jesteś nikim. Wschodnia mentalność ¯_(ツ)_/¯ Widać po tym jaki skok cywilizacyjny zrobiła Polska, że Ukraińców dziwi jak ktoś może wyjść do żabki w dresie
@Kuusamo: Ten filmik mi tylko udowodnił, że wieśniarę Ukrainkę rozpoznasz od razu xD Futerkowy płaszcz, jakieś dresy, podróbka LV (tudzież innej marki) i okulary przeciwsłoneczne nawet w deszcz xD Te jeszcze są w miarę naturalne, bo typowa Ukrainka to jeszcze ma krzywo napompowane usta, doklejane rzęsy na oczach i te wytatuowane brwi. Aż usłyszałam w głowie ten ich charakterystyczny głos xD
natomiast zauważyłem taką zależność, że im bardziej kraj bogaty tym bardziej ludzie mają #!$%@? na ubiór. W takiej Anglii czy Niemczech ludzie potrafią w pidżamie przyjść do sklepu i mają totalnie #!$%@?, na Ukrainie wszyscy chcą wyglądać perfekcyjnie.


@pekak: Czyli dokładnie to, co stoi na screenie:

im ktoś biedniejszy, tym bardziej chce się pokazać ubiorem
@Kuusamo: #!$%@?ąc od ubioru, odniose sie do komentarzy, to Wam p0lki brakuje duzo do Ukrainek, ktore w przeciwieństwie do Was są wspaniałymi partnerkami, opiekunczymi, czulymi i nie ksiezniczkowatymi.

Ukrainki najlepsze zony, sprawdzcie mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
akurat ksenofobia Polaków do Ukraińców jest dobrze znana i widoczna, natomiast zauważyłem taką zależność, że im bardziej kraj bogaty tym bardziej ludzie mają #!$%@? na ubiór. W takiej Anglii czy Niemczech ludzie potrafią w pidżamie przyjść do sklepu i mają totalnie #!$%@?, na Ukrainie wszyscy chcą wyglądać perfekcyjnie.


@pekak: to że zauważyłeś jednoczesne występowanie #!$%@? na ubiór przy chodzeniu do sklepu oraz zamożność ludzi w danym kraju nie oznacza, że jedno
Bardziej prawdopodobne wydaje mi się, że główną rolę odgrywa tutaj czynnik kulturowy oraz społeczny


@zexan: to tez może wynikać jedno z drugiego. Anglia czy Niemcy to kraje bardziej rozwinięte i z bogatszą kulturą niż Polska i Ukraina. Nawet Ukrainę z Polską jak zestawisz to widać, że na wschodzie ludzie bardziej przykładają uwagę do prezentacji zewnętrznej, w Polsce już sytuacja finansowa mieszkańców jest trochę lepsza i nie muszą sobie rekompensować biedy.

Ktoś
@Kuusamo xD sranie żarem o to że w sumie pokazują prawdę. ja tak samo jak lecę do sklepu osiedlowego to w luźnym brudnym stroju domowym bo idę tylko po śmietanę czy 2 piwa i mam to gdzieś. XD a że Ukrainka chciały się pokazać że są zajebiste to ich problem
@Kuusamo: jak można mieć ból dupy o coś takiego.. :)
przecież to można rozumieć na korzyść p0lek- że wyjscie do sklepu to dla nich nie rewia mody, a normalna czynność codzienna. ale nie, wolą spiąć dupę