Wpis z mikrobloga

Uu nasze p0lskie witaminki zabolał filmik, w którym Ukrainki śmieją się, że nasze brudaski łażą zaniedbane w dresach do sklepu XDD No, ale jak Polaków wkurzali Hiszpanie to było naśmiewanie się ze mamy kompleksy. Chyba za bardzo im się wydaje że są u siebie XD
#tiktok #p0lki #bekazrozowychpaskow #przegryw #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_1625722886uAeJsrwedLZKrsCbZMuDrg.jpg
  • 90
@ediz4: a czy ja napisałem gdzies, że hołubie? Dla kogoś wielokulturowość będzie plusem, inny preferuje kraje monokulturowe. Sam sobie odpowiedz co ci w duszy gra. W #!$%@? mam twoją opinię, przedstawiłem fakty.
#!$%@?ąc od ubioru, odniose sie do komentarzy, to Wam p0lacy brakuje duzo do Niemców, ktorzy w przeciwieństwie do Was są wspaniałymi partnerami, opiekunczymi, czulymi i nie krolewiczowatymi


@GordonSzamlej: Tymczasem Niemcy- #!$%@?ą kobiety, stosują przemoc ekonomiczną, poniżają, mają dziwne fetysze i skłonności pedofilskie, zdradzają i nie traktują tego jak coś wielkiego

Poza tym większość dziewczyn w DE woli obcokrajowców (również Polaków, kolega Włoch żalił mi się że Polacy z Ruskami zabrali im
natomiast zauważyłem taką zależność, że im bardziej kraj bogaty tym bardziej ludzie mają #!$%@? na ubiór. W takiej Anglii czy Niemczech ludzie potrafią w pidżamie przyjść do sklepu i mają totalnie #!$%@?


@pekak:
W Holandii podobnie- większość nie przywiązuje większej uwagi do ubioru. To prawdopodobnie kwestia tego, że- ze względu na zarobki- jak potrzebują ubrań to idą i kupują bez większego wysiłku, biorą pierwsze lepsze po dwie sztuki jak trzeba.
Z