Wpis z mikrobloga

@Kuusamo: Tu się zgodzę z p0lkami. Mnie raczej bawi jak sąsiada idzie do Żabki po pietruszke i napój jabłkowy i #!$%@? się jakby całe osiedle miało ją podziwiać w tej epickiej wyprawie. Ogarnij się dziewczyno, każdy ma cie w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Kuusamo: akurat ksenofobia Polaków do Ukraińców jest dobrze znana i widoczna, natomiast zauważyłem taką zależność, że im bardziej kraj bogaty tym bardziej ludzie mają #!$%@? na ubiór. W takiej Anglii czy Niemczech ludzie potrafią w pidżamie przyjść do sklepu i mają totalnie #!$%@?, na Ukrainie wszyscy chcą wyglądać perfekcyjnie.
  • Odpowiedz
W takiej Anglii czy Niemczech ludzie potrafią w pidżamie przyjść do sklepu i mają totalnie #!$%@?, na Ukrainie wszyscy chcą wyglądać perfekcyjnie.


@pekak: No i to jest smutne. Raz spotkałem swoją koleżankę bez makijażu jak szła do swojego mieszkania i jej nawet nie poznałem. Wtedy pierwszy raz pomyślałem o niej jaka ona brzydka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: aha, koleżanka musi się malować jak na bal nawet jak wychodzi po bułki na śniadanie, więc rozumiem, że ty też przed wyjściem do sklepu bierzesz prysznic, używasz perfum i prasujesz koszulę? xD

takie podejście jest imo mega rakowe, jakaś próba rekompensaty czy co. Lubię dobrze wyglądać i zazwyczaj dbam o swój wygląd, ale nie będę przy każdym wyjściu do sklepu czy na pocztę wyciągać najlepsze ciuchy.
  • Odpowiedz
sklepu bierzesz prysznic, używasz perfum i prasujesz koszulę? xD


@pekak: No niestety jak idę do sklepu to czysty i nie śmierdzę. A ubranie jest na tyle git aby jakoś wyglądać.
  • Odpowiedz
@Kuusamo: Ale brzydkie te bladzie. Sam byłem świadkiem jak na zachodzie chodzą do sklepu w klapkach i piżamach, a pozostali ludzie mieli to głęboko w piździe. Ale coś w tym jest im biedniejszy człowiek tym bardziej chce pokazać, że bogato żyje.
  • Odpowiedz
przecież pOlki mają racje XD kto normalny daje #!$%@? w czym idzie do sklepu. Zaraz mam flashbacki jak ex musiała robić makijaż aby iść do biedry


@SpaceMonkey: Ja przyznaję też p0lkom rację tutaj jeżeli chodzi o ubiór, w moim wpisie chodzi mi głównie o te kompleksy względem ukrainek, jak to nasze witaminki nagle się odpaliły i jadą po innych, ale jak Polacy tak robili to hehe zaściankowcy #!$%@? zazdrośnicy :D
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: Haha no co? Dobrze że dziewczyny o siebie dbają. Ja nawet do sklepu idę #!$%@? jak na imprezę xD

Bardziej rozśmiesza mnie te ksenofobiczne komentarze bo ktoś uraził majestat p0lki. Przecież gdyby jakiś Hiszpan nagrał taki filmik że Polacy #!$%@?ą w dresach do żabki i ich wyśmiewał to te same szlaufy jechałyby po nas w komentarzach. ¯\_(ツ)_/¯

Dlatego powinniśmy przyjmować więcej kobiet zza wschodniej granicy żeby ostudzić trochę to #!$%@?
  • Odpowiedz