Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 169
Mircy mam problem. Zdałem ostatnio prawko CE i nikt mnie nie chciał bez doświadczenia. Znalazłem więc ofertę w okolicy na jazdę po kraju i na rozmowie powiedziałem, że no hehe mam doświadczenie. Jazdy i egzamin dobrze mi szły, więc pewnie i poradzę sobie sam. Po pogadance z szefem dał mi kawałek metalu i powiedział 'to w drogę'.
No i teraz mam problem, bo jak nawet dobrze idzie mi jazda (raz tylko zahaczyłem osobówkę na parkingu, ale to było w nocy więc nikt nie widział i odjechałem) to nie wiem do czego służy ta sztabka którą mi dał. Ktoś coś?
#kiciochpyta #pracbaza #januszebiznesu #zycietruckera #bekaztransa
igrek97 - Mircy mam problem. Zdałem ostatnio prawko CE i nikt mnie nie chciał bez doś...

źródło: comment_1625718003pnkRqMgqFTYmeZOb8nm7Kz.jpg

Pobierz
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 727
@igrek97: Praca kierowcy to odpowiedzialny zawód gdzie ciągle trzeba być skupiony i nie można pozwolić sobie na zmęczenie. Dlatego ciągle kawa i energetyki będą grane. One jak wiadomo wyplukuja magnez z organizmu. Szef zadbał o Ciebie żebyś mógł jak najdłużej wykonywać swój zawód i szybko narobił brak doświadczenia. Podziękuj mu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 130
@igrek97: normalnie masz ograniczoną ilość godzin jazdy w ciągu dnia, aby kierowcy nie jeździli zmęczeni i nie stanowili niebezpieczeństwa na drodzę. Po przekroczeniu ich liczby płaci się kary. Jednak można tego uniknąć kładąc magnes w odpowiednim miejscu. Wtedy impulsator nie nalicza godzin i można jechać cały dzień.