Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejka tu #rozowypasek

Po pewnym czasie na #tinder i lekturze tego wspaniałego portalu powiem Wam coś ważnego.

1. W realu wyglądacie lepiej niż na zdjęciach. Serio. Nie potraficie robić sobie zdjęć. Miałam 5 spotkań z tindera i za każdym razem facet wyglądał lepiej niż w apce. Super! (P.S. Nie, nie było ruchania z każdym).

2. Przestańcie osaczać dziewczyny. Nie ma nic gorszego niż elaborat na dzień dobry, który zakłada albo pełną uległość i wręcz przeprosiny i błagania o mój czas lub taki, który zakłada dozgonną miłość. Bądźcie NORMALNI. Chcę się o Was czegoś dowiedzieć, poznać Wasze wnętrze. Jak mogę być kimś zainteresowana, jak w pierwszej wiadomości pisze mi, że będzie "dozgonnie wdzięczny, jeśli poświęcę mu chociaż minutkę czasu z mojego życia" i "przeprasza mnie za przeszkadzanie mi" XD Typie - jak jestem na tinderze, to mi nie przeszkadzasz...

3. Dbajcie o siebie .. Tinder to miejsce, w którym są ludzie, którzy o siebie nie dbają. Mydło i antyperspirant to rozsądne minimum ale też ogarnięte włosy, zadbana twarz w sensie jeśli już jest zarost to by był zadbany. Obcięte, w miarę domyte paznokcie bez brudu. To nie jest wiele. Ja zawsze dbam o to by nie śmierdzieć, mieć czyste ciuchy, ogolone nogi i czyste włosy. Święto lasu góra raz w tygodniu.

4. Bądźcie pewni siebie - przez to, że ludzie coś udają, coś ściemniają i nie mówią o sobie prawdy jest tyle gównorandek. Serio - nie podpasujesz każdemu a chodzi o to, by podpasować jednej, jedynej osobie co nie? Ja nigdy nie udaję, że coś mi się podoba co mi się nie podoba i na odwrót. Mówię jak jest, mówię otwarcie o tym co mnie interesuje. Jeśli facet zrobi coś czego nie lubię to mu po prostu to powiem. I interesuje mnie czy jeździsz rowerem, grasz w fifę czy sklejasz modele w wolnym czasie. To właśnie jesteś TY.

Życzę powodzenia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e5a7fdae4a3c000a4050b6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
PrzystojnyMirek:

Jeśli facet zrobi coś czego nie lubię to mu po prostu to powiem. I interesuje mnie czy jeździsz rowerem, grasz w fifę czy sklejasz modele w wolnym czasie. To właśnie jesteś TY.


fajna dajesz facetom rade. mowisz, ze powinni od razu sie odkrywac tak bys mogla wychwycic szybko nudziarzy grajacych w gry i sklejajacych modele zamiast tracic czas na randki.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Akurat Twoje rady sa gowno warte.
Tzn niby nic nie ma do nich zlego, ale zachowania wynikaja z olbrzymiej dysptroporcji mezczyzn do kobiet. O ile pamietam na 5 facetow przypada na 1 kobiete na Tinderze. Dodatkowo laski o wiele surowiej dobieraja facetow, z reguly gorne 10%. WIec teraz policz sobie jak rzadko normik dostaje pary xd.