Wpis z mikrobloga

znaleźli czas, żeby usunąć mi wpis o #rower ponieważ było w nim zdjęcie graffiti ze słowem "kur"


@metaxy: Dokładniej to "śmierć kur*" - jeśli publikujesz takie grafiki w serwisie, który zabrania publikacji treści wulgarnych i obraźliwych, nie bądź zaskoczony, że serwis usuwa taką grafikę. Decyzja moderatora była prawidłowa :-)

Link
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dybligliniaczek: dokładnie tak. Nie czaję tej logiki. I bynajmniej nie zależy mi na tym zdjęciu. Ot jedno z wielu. Tylko zakrawa to o delikatną paranoję, bo znacznie gorszych wulgaryzmów się tu nie usuwa plus nie raz moderator uznawał zgłoszenie za nieprawidłowe jeżeli ktoś kogoś obraził, ale zgłaszała osoba postronna. Po prostu jestem fanem spójnego i racjonalnego postępowania.
Ale to nie była jego opinia tylko zdjęcie z wycieczki rowerowej dokumentujące wandalizm.


@dybligliniaczek: Jakakolwiek treść, którą tutaj publikujesz, musi być zgodna z regulaminem serwisu. Również zdjęcie z wycieczki - tłumaczenie, że nie była to czyjaś opinia, niczego tu nie zmienia. Wulgarne, obraźliwe treści nie powinny być publikowane w serwisie, a jeśli pomimo regulaminu ktoś publikuje coś takiego, musi liczyć się z tym, że jeśli moderacja otrzyma zgłoszenie, treść zostanie usunięta.
Za bluzga usuwacie wpis, a nie możecie sobie poradzić z debilem, który regularnie postuje "ciepłe placki".


@krabozwierz: Przypomnę tylko, że również i w drugim przypadku treści są usuwane, a konta osoby, która publikuje treści niezgodne z prawem - permanentnie banowane. Co więcej, każdy przypadek złamania prawa zgłaszany jest odpowiednim służbom. Zwróć również uwagę na to, że Wykop posiada wiele mechanizmów mających nie dopuścić do publikacji takich treści, w tym przypadku jednak
w tym przypadku jednak ktoś celowo je omija.


@a__s: no to nie wiem? Może poprawcie te swoje "mechanizmy"?

Mimo wszystko, moderatorzy starają się reagować bardzo szybko na zgłoszenia


Tak, zwłaszcza jak ciepłe placki wisiały po kilka godzin, a kosmonauta, albo pasta o Białku znika w ciągu kilku minut. Chyba wybiórcze jest to reagowanie
jeśli publikujesz takie grafiki w serwisie, który zabrania publikacji treści wulgarnych i obraźliwych, nie bądź zaskoczony, że serwis usuwa taką grafikę. Decyzja moderatora była prawidłowa :-)


@a__s: dlaczego okłamujesz użytkowników?