Wpis z mikrobloga

@Emil_L: Cześć, możesz zerknąć na naszą ofertę na sohost®
Z kodem WYKOP hosting 25% taniej!

W razie jakiegokolwiek problemu możesz się z nami skontaktować za pomocą czatu, telefonu lub zgłoszenia na które odpowiadamy bezzwłocznie nawet w późnych godzinach i na weekendach :)
@taukuZielonka: Już mnie szlag trafia z ticketami/infoliniami i ich korporacyjnym podejściem. No i wolałbym w razie czego mieć tutaj serwery. Na OVH przeszedłem z nazwa.pl, bo też ostro mnie z równowagi wyprowadzali swoim podejściem.

PS. Czy ktoś korzystał z Sohost lub Hostinguj?
@RugFlipper: mam 10 kont mailowych. Z każdego prowadzone są korespondencje biznesowe, więc pewnie średnio z 20-30 maili z konta/roboczy dzień. A ilość maili wysyłanych ma znaczenie?
@Emil_L: improvmx jest niezależne i możesz wszystko skonfigurować byś wysyłał z własnym aliasem prosto z Gmaila, darmowa wersja ma swoje limity dlatego pisałem, ale w twoim wypadku dobrze byłoby nawet wykupić najtańszy pakiet i mieć spokój od hostingów.
@Emil_L: Jeżeli potrzebujesz usług działających sprawnie, z całodobowym wsparciem technicznym (poprzez e-mail oraz infolinię), zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://www.nazwa.pl/hosting/. W podstawowej ofercie masz limit 1000 maili wysyłanych na dobę, ale możesz go rozszerzyć za dodatkową opłatą do 10000 lub 100000 maili na dobę.

Jeżeli miałbyś jakieś pytania, możesz też do nas pisać poprzez prywatną wiadomość na wykop.pl!