Wpis z mikrobloga

#hosting #ovh

Uprzejmie oznajmiam, że OVH i ich usługi to dno totalne.
Od wczoraj nie mogę wysyłać maili. Ticket otworzony wczoraj rano. Do dziś zero reakcji.

Przy okazji - gdzie można przenieść stronę i maile, aby mieć pewność, że będzie można liczyć na wsparcie i choć troszkę poczuć się klientem...
  • 40
  • Odpowiedz
@Emil_L: Polecam w Seohost.pl, bedziesz miał nawet taniej odnowienie domeny niż w OVH, no i najważniejsze że szybki support, max chyba czekałem z godzinę na odpowiedź, z reguły szybciej. W hostingu masz darmowe SSL ((lets encrypt). Ja jestem zadowolony.
Aha jak się na nich zdecydujesz to pisz do nich, że się przenosisz od innej firmy to za darmo przerzucą Ci stronę i pocztę.

  • Odpowiedz
Uprzejmie oznajmiam, że OVH i ich usługi to dno totalne.


@Emil_L: zawsze śmieszą mnie te same opinie o ovh xD
Doskonale wiedziałeś, że kupujesz najtańsze usługi hostingowe u jednego z największych globalnych dostawców. I jak się coś zdupi to nagle płacz bo nikt nie reaguje ʕʔ
  • Odpowiedz
@Emil_L: minimalny standard w postaci serwerów-składaków własnej produkcji i automatycznego backupu danych DC w kontenerowej chmurze?
doprawdy, trzeba umieć skąpić kilku groszy a potem dupa płonie bo połowa usług nie działa - a kosztujące sporo grosza dla normalnego klienta - gdy się okazuje że spore serwisy www też cebulą po całości.

W każdym razie lepiej późno niż iść w zaparte.
Ja zawsze polecam polskich dostawców opierających swoją infrastrukturę w polskich DC.
Dibhala - @Emil_L: minimalny standard w postaci serwerów-składaków własnej produkcji ...

źródło: comment_1625661392eWvxfnPV9s2r5BeKrtfHRP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sekul: 2 dni mi zajęło, żeby odblokować konto mailowe. Potrzebuję chwili spokoju, aby wybrać polską firmę i przenieść cały ten majdan i spróbować zapomnieć o ovh.
  • Odpowiedz