Wpis z mikrobloga

@Zielonykubek:
Wykopowicze - świadomi i nie pozwalający wciskać sobie kitu użytkownicy
Też Wykopowicze - dają sobie wcisnąć click bajta z portalu plotkarskiego z niedokładnym cytatem wyrwanym z kontekstu
  • Odpowiedz
wyrwanym z kontekstu


@resuf: masz szerszy, jeszcze gorszy. Pokazujący odklejenie paniusi od rzeczywistości. Myślała że na kempingu to będzie na każdą przyczepę po pół hektara przestrzeni xD
Do tego ci ludzie, fuj! Szczególnie że to zagranicą i nikt nie kładzie się pokotem przed jaśnie hrabianką z instagrama

W ogóle tak powiem szczerze, że trochę nie podoba mi się to, że stoimy w miejscu, gdzie tu jest z lewej strony pan (...),
  • Odpowiedz
@arczer: nawet we wklejonym przez Ciebie cytacie są wycięte urywki. Do tego bez szerszego kontekstu nadal to bez sensu. Byłeś kiedyś na polu campingowym? No tak się składa, że ja byłem na kilku i czasem jest bardzo dużo miejsce dookoła i nikt sobie nie musi zaglądać w okienka
  • Odpowiedz
@resuf: byłem w kraju i zagranicą i logicznym jest, że się upakowuje na terenie turystów. Im taniej tym ciaśniej więc widocznie pani celebrytka przyjanuszowała na kosztach bo za mało zarabia na fanach xd
  • Odpowiedz
@doeros: Ty se jaja robisz, ja tu na campingu z dwoma ukrainkami, a tu Rozenek fotki robi na bloga czy insta, #!$%@?łem aż się kurzyło, ale jedno zyskała kamping opustoszał.
  • Odpowiedz