Wpis z mikrobloga

Pouczajmy innych, jak mają żyć, co jest moralne, co facet powinien, co nie, jakie obowiązki ma pracodawca ... a nie, poczekaj, chyba że to dziewuchy muszą komuś zapłacić za pracę XD
Cała prawda o lewactwie i feministkach.
https://dziewuchydziewuchom.pl/
#bekazlewactwa #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #praca
text - Pouczajmy innych, jak mają żyć, co jest moralne, co facet powinien, co nie, ja...

źródło: comment_1625521556Itf7d1uCOy2S05j08cfQW0.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@text: to był kiedyś profil na fb gdzie laski wymieniały raczej śmiałe komentarze o facetach z portali randkowych....
  • Odpowiedz
  • 38
@text to jest jakiś j----y rak tej branży... Wszędzie jakoś to działa np. U mechanika samochodowego czy lakiernika jakoś nie słychać o klientach którzy nie chcą zapłacić a tu z co drugim są problemy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@crejzus: Jakby mechanik czy lakiernik dawał gotowe auto z kluczykami w środku, to też by tak było.
Twórcy po prostu oddają wszystkie passy przed uregulowaniem należności i tak się kończy...
  • Odpowiedz
@text: tez mi pewien janusz biznesu zwlekal z uregulowaniem naleznosci, nie odbieral telefonu, nie odpowiadal na wiadomosci, jakby zapadl sie pod ziemie.

Dodalem mu banner nad jego www, piekny pastelowy czerwony na cala szerokosc strony, z soczyscie czerwonym napisem ze termin platnosci za wykonanie uslugi uplynal kilka miesiecy temu.

Chwile pozniej telefon rozgrzany do czerwonosci, wiadomosc za wiadomoscia (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@sierzchula: jeszcze jakoś w 2013 roku ktoś mi p------ł obrazy że strony www. I to tak perfidnie, że linkował je u siebie z mojego serwera. No nie mogłem zrobić tego inaczej niż podmieniając u siebie te same obrazy na hardkorowe gejowskiej p---o. Wisiało 2 dni i na tyle mi się to znudziło, że sam zgłosiłem do centrali tamtej firmy, że ich dealer pod ich logo wrzucił gejowe p---o :). Śmiechu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pawel0008: chodzi o transmężczyzn, którzy biologicznie są kobietami i posiadają macice. Jest to język inkluzywny, modny ostatnio. Dla jednego promila osób nie mówi się już o kobietach, ale o osobach z macicami.
  • Odpowiedz
@pawel0008: ależ owszem, być może. Każda osoba mająca kuton, jest osobą z kutonem: typowy heterofacet, gej, czy transkobieta tudzież transkobieta-lesbijka. Konfiguracji jest multum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale kopalnia sraki ten profil. BTW co to jest "osoba z macica"? Troche z obiegu wypadlem chyba.

@pawel0008:
Bo kobiet już nie ma, są osoby z macicą.
Tak samo, jak nie ma osób grubych, są osoby uwięzione w dużym ciele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz