Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@oczami_kuca: ależ powiedział, a nawet wyjaśnił dlaczego. No i wcale nie mówił tutaj o żadnym okresie przejściowym, ale kuce zawsze będą sobie wmawiac że konfederacja jest taka jak im się wydaje xd no to oni korzystają i na was zarabiają. Śmieszne jest tylko to że ci najbardziej zmanipulowani uważają się za oświeconych. Jak w sekcie, by odizolować od reszty, bo w zetknięciu z nauką bycie prawakiem szybko przechodzi ( ͡°
Pozbycie się agresora - pasożyta, płodu przez żywiciela nie jest morderstwem tylko samoobroną.


@Kapitalis: Ja o aborcji myślę w taki sposób jak o wynajmie mieszkania:
W przypadku gwałtu (gdy ktoś się włamie go mieszkania) to oczywiście, że powinniśmy móc się go pozbyć
W przypadku zagrożenia życia (demolowanie mieszkania) tym bardziej
Jednakże uprawiając seks za zgodą obu stron, to jak podpisanie i opłacenie rocznej umowy z chęcią wyrzucenia najemcy pierwszego dnia więc
@Zendemion: życie zaczyna się przy poczęciu natomiast jakie to ma znaczenie? Ciało kobiety tworzy 40%-60% poronień zatem według logiki anty-choiców i katolstwa należy skazać wszystkie kobiety za morderstwo. Od około 12 tygodnia u płodu pojawiają się zalążki układu nerwowego zatem jest to przyjęta granica możliwej terminacji płodu bez podania przyczyny w większości cywilizowanych państw i się to sprawdza.
@sorek:

ODPOWIEDZIALNOŚĆ to podstawa wolności

Co jak co, ale wolność to "brak przymusu" i "możliwość działania z własną wolą". Odpowiedzialność to odpowiedzialność. Jeśli nie chcę wychowywać dziecka to będę człowiekiem wolnym gdy nie będę go wychowywać.

Seks -> Dziecko

To wynik konkretnego postępowania

Tobie tam od grzyba na ścianie chyba odbija już. Czym są prezerwatywy i wszelaka antykoncepcja?
A możę chcesz jej zabraniać, żeby czasami nikt nie unikał odpowiedzialności i musiał