Wpis z mikrobloga

@Kapitalis: jakby każdy uczciwie ciągnął absolutnie każdy socjal który mu 'sie nalezy' to szybko by się okazywało że wyborcy PiSu nie są wystarczającymi beneficjentami żeby za to gkosowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
na pewno się nie zmieni jak pedolibki będą napierdzielać na konfederatów którzy jako jedyni mogą zbliżyc nas do jakiejkolwiek wolności w Polsce.
@sorek: Miałeś na myśli wolność od nauki, od gejów czy od chęci życia? Kiedy w końcu konfiarze zrozumieją że nikt poza fanatykami nie widzi w nich wolnosciowcow, tylko raczej jako jedyna partie która jest gorsza od PiS?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@sorek: kompromis tyle że w sprawie zamordyzmu, poddaństwa kościołowi i zniewalania własnych obywateli. Do tego nawet programu nie mają poza sprawami światopoglądowymi, faktycznie nowa jakość xd ja rozumiem że można było kiedyś się jarać Korwinem i idee libertariańskie są mi bliskie, ale konfederacja nie ma z nimi absolutnie nic wspólnego. No może to że się na takich kreują, bo kuce lubią się oszukiwać że wcale nie głosują na narodowcow
  • Odpowiedz
@TenTypZez: powtarzacie te kłamstwa jak do znudzenia. Zobacz na "Polska na nowo" gdzie 99% dotyczy gospodarki.

99% postów wszystkich Konfederatów to sprawy gospodarcze i rządzenia państwa, nie światopoglądowe. To WY ciągle naganiacie na te bredzenie i mieszacie prywatne zdanie Konfederatów z ich programem.

To jest pożyteczny idiotyzm o którym pisałem.
sorek - @TenTypZez: powtarzacie te kłamstwa jak do znudzenia. Zobacz na "Polska na no...

źródło: comment_16254207449y5Xu6qA5JzWLVhmP4RwHd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zendemion: dobra robota, przeklejam:
W programie poruszyli tylko te tematy:
Niskie i proste podatki
-Likwidacja 15 podatków
-Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców
  • Odpowiedz