Wpis z mikrobloga

No, nie zasługują proszę pana. Sytuacja z dzisiaj: przejechałem cały poznański odcinek autostrady #a2 prawym skrajnym pasem SAM. Nierzadko jechałem szybciej niż asy ze środkowego pasa (mimo, że zgodnie z przepisami). Problem zaczął się dopiero pod koniec odcinka gdy dojechałem do jakiegoś tira i co? Nie mogłem zmienić pasa na środkowy, bo nie było miejsca. Ci debile jechali środkiem jeden za drugim jak jakieś bezmózgie gęsi.

Lem mówiąc o idiotach w internecie dał tylko dowód na to, że nie jeździł po polskich autostradach.

#polskiedrogi #motoryzacja #autostrady #bekazpodludzi #ruchdrogowy
Pobierz size - No, nie zasługują proszę pana. Sytuacja z dzisiaj: przejechałem cały poznański...
źródło: comment_1625415928yRmMSZeXc14BoiMMIH5Qfb.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@size: #!$%@? dzisiaj pierwszy raz w życiu jeździłem po autostradzie autem innym niż Toyota Yaris i to co się #!$%@? to jest porażka. Auta wyprzedzające na #!$%@? metr odstępu, do tego jechanie 150km/h z dostępem 10m gdzie jak któryś zahamuje to z automatu karambol jest bo tu nie ma szans na żadną reakcje. Jak to zobaczyłem to już większość trasy jechałem 120 po prawym żeby mnie wyprzedzali ale przynajmniej nie martwiłem
@UlfNitjsefni: mi by nawet nie przeszkadzało jakby wszyscy janusze autostrad sobie jechali środkowym, bo miałbym wtedy własny prawy pas ( ͡° ͜ʖ ͡°) najgorsze jednak jest to, że nie zostawiają odstępu jeśli ktoś chce na chwilę z tego prawego przeskoczyć na środkowy (oczywiście później prawie od razu musi zmienić na lewy, bo środkowym nie da się nic wyprzedzić ze wspomnianego powyżej powodu).
@bidzej: tylko, że u nas to się sumuje z szaleństwem lewej strony autostrady, czyli "patrz, co mój passat potrafi", a tego na zachodzie jest dużo mniej. Ale co do zasady to się zgadzam - głupota nie ma narodowości.