Wpis z mikrobloga

Dobra, teraz jest więcej ludzi, więc ponawiam wczorajsze pytanie - co najfajniejszego w życiu zrobiliście, co najfajniejszego osiągnęliście, co byście powiedzieli osobie, która powie "zaimponuj mi swoją historią", jedni sadzą dzieci, inni płodzą domy, jeszcze inni budują drzewa. Ktoś kończy uber trudne studia, inny zakłada firmę i zatrudnia ponad 9000 osób - a co Wy, najlepszego, nafajniejszego, najbardziej inspirującego w życiu zrobiliście? Ostrzegam, ten wpis może zmienić Wasze życie:

http://www.wykop.pl/wpis/5883971/tl-dr-na-koncu-wpis-luxik-pytajacy-co-osiagnelismy/

Ja już wczoraj pisałem, dzisiaj pokrótce napiszę (bo to ja pytam, hehe):

- rowerowa wyprawa Gdańsk-Francja

- prawie całkowite wyjście z depresji i miliona innych gówien siedzących w głowie

- poddanie się zabiegowi z którym zwlekałem milion lat (bardziej osobiste zwycięstwo, ale liczy się, nie ;p)

Śmieszkowie w---------ć, resztę zapraszam do pochwalenia się swoją fajnością C:

#popoludniowerozkminy #kiciochpyta miejsce na Wasze #coolstory :)
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luxik: jak tak sobie myślę to wszystkie moje osiągnięcia mają związek z pieniędzmi i są materialne, czyli jestem zadowolony z zakupów i rzeczy jakie posiadam dzięki pracy, czyli bardzo dobry samochód, dużo elektroniki, np kino domowe, laptop, aparat itd - no ale czym to jest w porównaniu do ww. przeżyć? Niczym.

Zajmowałem się trochę rapem i z bratem ciotecznym mamy na koncie 3 płyty, oczywiście nieznane szerszemu gronu, a gdy się w końcu zdecydowałem na solo i teksty mi się naprawdę bardzo podobają, wokale mniej, to gość od podkładów przestał się odzywać i wszystko jak na razie szlag trafił :(

6 lat temu poznałem pewną dziewczynę na fotce.pl. mieszka ok 300km ode mnie. 3 lata temu się spotkaliśmy, wyszło fatalnie, ale nadal utrzymujemy kontakt iw najbliższych czasie myślimy poważnie nad spotkaniem, tak mi się
  • Odpowiedz
@Luxik: U mnie to :

- Wyjście z Depresji

- Zrzucenie 18 kg bez diety, samymi ciężkimi treningami .

Ale i tak smutam bo nie mam jeszcze tego czego potrzebuję w życiu :P.
  • Odpowiedz
@PeeJay: a, no to z takich, to też mogę się pochwalić, jeśli to rzeczywiście warte uwagi - w zeszłym roku pierwszy Woodstock, 3 lata temu ~2000 km stopem przez Europę.

@sugr: awww, fajnie :3 masz jakieś nagrania?

@jestem_legenda: a kim jesteś z zawodu, że taki przy kasie? ;-) pieniężne
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: o.O to skąd przy tych 10 zł/h masz "bardzo dobry samochód"?:D Albo czym jest dla Ciebie "bardzo dobry samochód" ;-)

Już myślałem, że jesteś jakimś dzianym byznesmenem 10 koła na rękę lekko i te sprawy ;>
  • Odpowiedz
@Luxik: Tak, chwaliłam Ci się tym już :) Reszta to np. ogarnięcie się w końcu i w pół roku nauczenie się sama z książek i audiobooków tego czego potrzebuję do pracy tak, że mogę prowadzić szkolenia ;)
  • Odpowiedz