Wpis z mikrobloga

@Pierce: Dzięki. Szkoda, ze nie ma. Kupiłam sobie PS3 żeby ograć kilka starych gier i miałam tez nadzieje na Red Dead, ale nie wiem czy na pewno dam rade, mój angielski nie jest biegły, raczej taki średniozaawansowany i w wielu grach mi to nie wystarczało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kizimajaro: Angielski jest w tej grze do ogarnięcia, nie ma tam aż tyle gierek słownych slangu, mój ang nie jest lepszy niż średniozaawansowany, i zrozumiałem raczej wszystko, więc i tak polecam i tak. Świetna gra, nic się nie zestarzała. Tylko uważaj na początek, długo się rozkręca i łatwo się zniechęcić( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kizimajaro: Mój angielski też jest średni ale większość fabuły zrozumiałem, jak komuś przypadła do gustu dwójka to jedyneczka w mojej opinni obowiązkowa, ogrywałem ją już po 2 i bawiłem się tylko trochę gorzej, poznanie dalszej historii Marstona to świetna sprawa.

Szkoda tylko, że ps3 bo tam ta gra będzie działać w 680p i 27fps. Ja ogrywałem na xbox series i tam gra działa w 4k i wyglądała obłędnie jak na swój
@Pierce: To zupełnie jak w drugiej części ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Medonix: No właśnie chciałam ograć po skończeniu dwójki. Jestem ciekawa dalszych losów choć wiem jak się ta historia kończy, przez tyle lat od premiery nie da się uniknąć spojlerów.