Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że jestem pełen podziwu dla decyzji Tuska

Jest milionerem. Ma 64 lata. Mógłby resztę życia spędzić pod parasolem na plaży na Majorce i popijać drineczki.
A on wrócił do tego polskiego bagna, aby podjąć rękawice. Mimo, że on i jego najbliżsi każdego dnia będą obsmarowywani gównem przez pisowską maszynę propagandową, mimo, że kaczorowski elektorat będzie na pluł jadem, gdy tylko zobaczy na ulicy.
Za to szczere brawa, choć nie wiem czy to może nie jest jakiś syndrom sztokholmski.

rales - Muszę przyznać, że jestem pełen podziwu dla decyzji Tuska

Jest milionerem....

źródło: comment_162538162687nI9REggTOwylJeQg4Ffc.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no ale powiedz czemu wrócił do Polski?


@adam-stadnicki: Emerytura się zbliża a w Polsce jest chlew który musiałby oglądać. On tu ma dzieci i wnuki, myślisz że mogąc coś z tym zrobić ktoś taki jak Tusk powie że ma to w dupie rozkładając się wygodnie na Majorce a dzieciom powie "nie wiem k---a, radźcie se czy coś, a najlepiej to wyjedźcie póki wam jeszcze wolno, bo pewnie PiSowska agentura was i tak podgląda żeby spróbować mnie dorwać xD"?

Dokładnie taką samą motywację ma Hołownia rozkręcając ruch i partię polityczną. Hołownia miał po prostu dość a sama nazwa "2050" bierze się właśnie z tego, że chce aby jego dzieci żyły w dobrym kraju bez konieczności wyjeżdżania za granicę + rok 2050 jest w wielu opracowaniach określany jako kluczowy, bo wtedy wiele "deadline'ów"
  • Odpowiedz
@rales: Pewnie ciezko zarobione, gdyby takie info wyszlo ze morawiecki to zapewne ze nakradł xD ale gimbusy maja ujemny procent IQ nowdays


@Moonastro: Oh, pisowska miernotko XD

Tak, zarobione. Wiesz, w przeciwieństwie do Tuska pełnił funkcję przewodniczącego RE i przewodniczącego EPL. Tak, tam da się dorobić milionów i grubej emeryturki.

A Morawiecki co zrobił? No tak, na żonę przepisał wszystko XD
  • Odpowiedz
  • 0
Kaczyński nie spocznie póki nie prokuratura nie postawi Tuskowi jakichkolwiek zarzutów. Wtedy będzie mógł dalej siać propagandę że Tusk to zbrodniarz. Donald zdaje sobie z tego sprawę dlatego chcę uzyskać immunitet żeby dalej na spokojnie włączyć z Jarkiem
  • Odpowiedz
A Morawiecki co zrobił? No tak, na żonę przepisał wszystko XD


@Reezu: Morawiecki dostał posadę bankowego słupa przez koneksje rodzinne, jest dyzmą od samego początku do końca. Tusk osiągnął wszystko sam, Morawiecki dostał po znajomości pakiet startowy a potem po prostu stał się wiernym żołnierzem prezesa, którego to prezes hojnie za wierność nagradza. Nie ma tu nic więcej.
  • Odpowiedz
Kaczyński nie spocznie póki nie prokuratura nie postawi Tuskowi jakichkolwiek zarzutów. Wtedy będzie mógł dalej siać propagandę że Tusk to zbrodniarz. Donald zdaje sobie z tego sprawę dlatego chcę uzyskać immunitet żeby dalej na spokojnie włączyć z Jarkiem


@swat91:
  • Odpowiedz
@Khaine: wlasciwie to wiekszosci rzeczy jezeli mowimy o porownaniu go do lidera polski aka kaczynskiego, nie?

no i od morawieckiego, ktory jest pachołem i do niczego sam nie doszedł, jak ty uwazasz
  • Odpowiedz
Pojedź sobie do Niemiec, popracuj z Niemcami to zobaczysz gdzie mają Polaków...


@GrafikaUltraHaDe:

Pojechałem i tu zostałem bo mam mniej problemów z Niemcami niż miałem z Polakami w Polsce. A podludzi jak tu czasem spotykałem to nawet nie wiedziałem wcześniej, że tacy istnieją. I nic dziwnego, że są traktowani jak g---o bo tylko w takiej sytuacji się odnajdują.
  • Odpowiedz
wlasciwie to wiekszosci rzeczy jezeli mowimy o porownaniu go do lidera polski aka kaczynskiego, nie?


@Reezu: Porównanie Kaczyńskiego do Tuska jest kompletnie niewłaściwe.

Kaczyński zachowuje się jak ojciec chrzestny mafii. Kryje się za słupami (każdy wie kto jest prawdziwym premierem i prezydentem chyba), wszędzie chodzi z ochroną, wszystko robią za niego, żyje w wiecznej paranoi zabunkrowany i otoczony kordonami policyjnymi a posłuch wśród żołnierzy i słupów zapewnia sobie korupcją, szantażem
  • Odpowiedz
, bo nadal pamięta co ostatnim razem zrobił z nim ktoś kto jest prawdziwym liderem z charyzmą, kto nie musi nikogo zastraszać teczkami by uznawali go za takiego.


@Khaine: Oj tak, to prawda akurat xD

A Tusk to po prostu skuteczny lider i polityk, który miał lepsze i gorsze decyzje. Jak na mój gust samo stawianie ich obok siebie jest dla Tuska obraźliwe xD


@Khaine: No najlepszą póki
  • Odpowiedz
władza uzależnia


@Tyler_Durdeen: Ale Tusk już po raz kolejny rezygnuje z władzy. W Polsce miał dużo więcej władzy niż na początku w UE (Kaczyński do tej pory bóldupi że Tusk miał więcej władzy za swoich czasów niż on ma teraz - masz w tym artykule Stankiewicza). Później doszedł wyżej w UE i z tego stanowiska też rezygnuje aby znowu mieć mniej władzy w Polsce, de facto prawie żadną na ten
  • Odpowiedz
Tak, zarobione. Wiesz, w przeciwieństwie do Tuska pełnił funkcję przewodniczącego RE i przewodniczącego EPL. Tak, tam da się dorobić milionów i grubej emeryturki.


@Reezu: Wzor do nasladowania xDDDDDDDDDDDDDD polecam
  • Odpowiedz
@Reezu: Wzor do nasladowania xDDDDDDDDDDDDDD polecam


@Moonastro: lepszy jest Sasin, który nas okradł, Szumowski, który nas okradł, Morawiecki, który nas okradł, czy Kaczyński, który też nas okradł? XD
  • Odpowiedz