Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że jestem pełen podziwu dla decyzji Tuska

Jest milionerem. Ma 64 lata. Mógłby resztę życia spędzić pod parasolem na plaży na Majorce i popijać drineczki.
A on wrócił do tego polskiego bagna, aby podjąć rękawice. Mimo, że on i jego najbliżsi każdego dnia będą obsmarowywani gównem przez pisowską maszynę propagandową, mimo, że kaczorowski elektorat będzie na pluł jadem, gdy tylko zobaczy na ulicy.
Za to szczere brawa, choć nie wiem czy to może nie jest jakiś syndrom sztokholmski.

rales - Muszę przyznać, że jestem pełen podziwu dla decyzji Tuska

Jest milionerem....

źródło: comment_162538162687nI9REggTOwylJeQg4Ffc.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@rales: Mi się wydaje że poprostu chce zgnoić Kaczyńskiego i powsadzac go i spółkę za kraty. Nie dlatego, żeby stać się jakimś superbohaterem tylko z własnych pobudek : przez cały czas Kaczyński i spółka obrzucali go mięsem i robią to w dalszym ciągu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rales: moja mama właśnie przez propagandę nienawidzi Tuska. Normalnie moja mama nie jest jakaś głupią religijna babą, ale w tym przypadku masakra xd wydaje mi się, że nienawiść do Tuska jest jeszcze bardziej spotęgowana u większości elektoratu.
  • Odpowiedz
Każdego gryzie sumienie. Dlatego starzy ludzie na starość chodzą do kościoła żeby zagłuszyć przeszłość. To samo z donkiem, narobil tyle złego że teraz chce to zmazac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 397
@rales: Tusk nie może mieć spokojnej emerytury w tym autorytarnym chlewie, ponadto ma w tym chlewie dzieci i wnuki. A na to jeszcze nakładają się osobiste pobudki typu "sprawienie aby Kaczyński umierając miał świadomość że zawsze był gorszy od Tuska i przegrał z nim ostatecznie".

Nic nie zaboli Kaczyńskiego tak bardzo jak odebranie mu władzy i odkręcenie wszystkiego co zrobił, żeby po PiS nawet smród nie został.
  • Odpowiedz
  • 332
@Hegelius dla mnie może być nawet Niemcem, ba może nawet nasz kraj sprzedać Niemcom za symboliczna złotówkę - i tak byłoby to lepsze niż obecne gówno w jakim. Żyjemy XD no ale hurrra polska husaria XD w tym kraju ten narodowy patriotyzm to rak, jak słyszę ból dupy ze obcy kapitał jest zły to się każe ludziom popukać po łbach XD gdyby nie ten obcy kapitał to do dziś by #!$%@?
  • Odpowiedz
@rales: Najgorszy premier po '89. Z chęcią naplułbym mu w twarz za wyprzedaz polskiego majątku na korzyść Niemców byle tylko "zasłużyć" sobie na ciepłą posadkę
  • Odpowiedz