Wpis z mikrobloga

  • 5351
Nie żyje dwoje rodziców wyciągniętego 3 latka z samochodu. Jak podaje prokuratura sprawca był nawalony. Jechał ok 120 - 140. Nagłośnijmy te sprawę bo na lokalnych forach już zlecieli się obrońcy sprawcy i pewnie jego rodzinka.
#wypdaki #stopwarioatomdrogowym
fot. Marcin Radzimowski

https://echodnia.eu/podkarpackie/tragiczny-wypadek-w-jamnicy-po-zderzeniu-dwoch-audi-zginelo-malzenstwo-podrozowali-z-malym-dzieckiem-zdjecia/ar/c16-15694562
https://tyna.info.pl/jamnicawypadek0507/
motyk - Nie żyje dwoje rodziców wyciągniętego 3 latka z samochodu. Jak podaje prokura...

źródło: comment_1625381022IWfprJMdPg7FUytgX8LegL.jpg

Pobierz
  • 268
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@motyk: tragedia. Jednak nie od dziś wiadomo, że polscy kierowcy, to jakaś pomyłka. Nie wszyscy, ale czasem to się serio zastawiam kto daje prawko tym ludziom. Jeżdżę już ponad 10lat i sam się czasem zastanawiam jakim cudem jeszcze żyje. Typy lecące na czołówkę, siedzące na zderzaku, wyprzedzające na ciągłej, pod górkę, na zakręcie, na trzeciego, przed pasami/światłami, byle szybciej. Tak wygląda codzienność na polskich drogach, wszystkie chwyty dozwolone. Kupienie kamerki
  • Odpowiedz
Zrozum, gdy ktos ma sportowe auto i umiejetnosci to nie powinien musiec zwalniac do 80 km/h bo jakis urzednik tak arbitralnie ustalil.


@RoastieRoast: przykład polskich kierowców, którzy są np za ścinaniem drzew wokoło dróg, bo ktoś im "nagle wyskakuje". Nie często tu komentuję, ale napiszę Ci: j------m prądem i takimi karami polskich januszy drogowych, że by się posrali.
Nie piszę tego pod wpływem emocji lub tej sytuacji - już dawno
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: tu nie chodzi nawet o to czy prędkość zwiększa szansę na wypadek czy nie. Jeśli jednak już do niego dojdzie (a tak zawsze może się stać nawet najlepszemu kierowcy, wybiegnięcie zwierzęcia na jezdnie, poślizg, ktoś zasłabnie za kierownicą i w ciebie wjedzie itd) jego skutki przy 150km są zupełnie inne niż przy 80. Z każdym kolejnym kilometrem na godzine zmniejszasz swoje (i co gorsza cudze) szanse na przeżycie takiego
  • Odpowiedz
Nie żyje dwoje rodziców wyciągniętego 3 latka z samochodu.


Nie żyją rodzice 3-latka wyciągniętego z wraku samochodu.

@motyk: Popracuj nad szykiem i nie akcentuj, że rodziców jest dwoje, bo to jest oczywiste.
  • Odpowiedz
Zrozum, gdy ktos ma sportowe auto i umiejetnosci to nie powinien musiec zwalniac do 80 km/h bo jakis urzednik tak arbitralnie ustalil. I jak on to ustalil? Byly jakies testy na tym zakrecie? Jakim autem? Na jakich oponach? W jakich warunkach? Sam wiesz, ze to wartosc kompletnie z d--y.


@RoastieRoast: nie wierze co czytam.

To wytłumaczę, choć nie spodziewałem się że na globie żyje ktoś z prawem jazdy kto wciąż się zastanawia nad takimi oczywistościami. Chyba, że w czipsach wygrałeś to
  • Odpowiedz
@wykolejony: ja myślę, że zachowania na drodze i tak często spotykane ryzykowne wyskoki na trzeciego, przed zakrętem itd. to po prostu odzwierciedlenie s----------a w naszym narodzie.

Każdy tu myśli tylko o sobie, minuta szybciej w domu, j---ć innych szmaciarzy, jestem lepszy bo mam mazdę 120 koni a ktoś wypierdkiem jedzie przede mną co się będę snuł 3h do domu jak mogę być w 2:59 - a finał i tak zawsze
  • Odpowiedz
Miesiąc temu straciłam w wypadku siostrzenicę, miała 6 lat, rodzice przeżyli. Sytuacja miała miejsce na autostradzie, utworzył się korek a sprawca wypadku zagapił się i z dużą prędkością wjechał w tył samochodu w którym jechała moja siostra, szwagier i ich córka. Mała nie miała szans na przeżycie, walczyła parę dni ale nie dała rady. Sprawca wypadku był co prawda trzeźwy, ale ewidentnie gapił się w telefon podczas jazdy. Po całym zdarzeniu ludzie
  • Odpowiedz
@Wap30: W skrócie - nie masz pojęcia o czym p--------z ale się czegoś nasłuchałeś i uwierzyłeś pomimo dowodów z codziennego życia. A mój kasus olałeś bo nie pasuje Ci pod tezę. Elo, nie gadam z pseudo-wyedukowanymi gamoniami.
  • Odpowiedz