Wpis z mikrobloga

  • 5351
Nie żyje dwoje rodziców wyciągniętego 3 latka z samochodu. Jak podaje prokuratura sprawca był nawalony. Jechał ok 120 - 140. Nagłośnijmy te sprawę bo na lokalnych forach już zlecieli się obrońcy sprawcy i pewnie jego rodzinka.
#wypdaki #stopwarioatomdrogowym
fot. Marcin Radzimowski

https://echodnia.eu/podkarpackie/tragiczny-wypadek-w-jamnicy-po-zderzeniu-dwoch-audi-zginelo-malzenstwo-podrozowali-z-malym-dzieckiem-zdjecia/ar/c16-15694562
https://tyna.info.pl/jamnicawypadek0507/
motyk - Nie żyje dwoje rodziców wyciągniętego 3 latka z samochodu. Jak podaje prokura...

źródło: comment_1625381022IWfprJMdPg7FUytgX8LegL.jpg

Pobierz
  • 268
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RoastieRoast dzisiaj u mnie na wsi w lesie leżało w rowie audi S5. Jakiś typ myślał że skoro ma szerokie dobre opony i legendarne KŁATRO to pokona każdy zakręt, to jest właśnie myślenie Polaków. Wszyscy c-----o jeżdżą a ja jestem mistrzem kierownicy i mogę z---------ć
  • Odpowiedz
  • 0
@Wap30 Znaczy, ja też akurat nie popieram publicznego linczowania, niektóre komentarze są na pewno mocno przesadzone. I gdyby te, które zacytowałam, tylko do tego się odnosiły, to spoko. Bardziej mnie rozwala to, że oni tam próbują bronić sprawcę wypadku, gdzie jego wina jest tak ewidentna, że nie wiem, jak można szukać jakichś wytłumaczeń. Rozumiem obrona przed linczem motłochu, ale próba usprawiedliwienia tego, co zrobił, czy przerzucanie części winy na ofiary ("bo
  • Odpowiedz
@ksndr: wina ewidentna stwierdzona na podstawie artykułu. Ja jak czytam wypowiedzi gdzie sprawcy chcą robić różne brutalne średniowieczne tortury to czuję obrzydzenie. Raz na jakiś czas okazuje się że kogoś o coś niesłusznie oskarżono, a człowiek już jest wrakiem psychicznym właśnie przez reakcję tłumu.
  • Odpowiedz
Bardziej mnie rozwala to, że oni tam próbują bronić sprawcę wypadku, gdzie jego wina jest tak ewidentna, że nie wiem, jak można szukać jakichś wytłumaczeń.


@ksndr: a nie można? Każde zachowanie ludzkie z definicji da się wyjaśnić, każde z nas zachowałoby się tak samo w takiej samej sytuacji i to jest fakt. Jakie inne czynniki mogły mieć wpływ, diabełek w serduszku?

Takie impulsywne reakcje wygrażania co by z gościem nie
  • Odpowiedz
każde z nas zachowałoby się tak samo w takiej samej sytuacji i to jest fakt.


@Wap30: ^ masz ty rozum? Jedni w ten samej sytuacji np. uciekają, inni walczą, jedni kradną, drudzy nie, etc. Co ty w ogóle tu napisałeś?
  • Odpowiedz
Jedni w ten samej sytuacji np. uciekają, inni walczą, jedni kradną, drudzy nie, etc. Co ty w ogóle tu napisałeś?


@NieistotneKto: W takiej samej sytuacji endokrynologicznej, neurologicznej, społecznej, dokładnie takiej samej sytuacji, nie zupełnie innej tylko w tym samym miejscu i czasie, to chyba oczywiste że nie o tym piszę, bo nie miałyby to sensu. Masz ty rozum? To go zacznij używać
  • Odpowiedz
@Wap30: Okej, to niech Mi Pan Psycholog wyjaśni, czemu np. jedni więźniowie obozów koncentracyjnych donosili na współwięźniów (kapo), drudzy nie robili nic poza egzystowaniem, trzeci próbowali uciekać, a czwarci np. oddawali życie za innych (jak np. Ks. Maksymilian Kolbe) <--- WSZYSTKIe 4 grupy znajdowały się w identycznej sytuacji.

Jesteś Pan debil który przeczytał jakieś absurdalne poradniki do psychologii i jeszcze niekoniecznie je zrozumiał.
  • Odpowiedz
@hellfirehe: jak wyliczyles roznice w czasach na poziomie 20%? Co porownujesz w ogole? Gallardo nie produkuja od 2013, byly wersje rwd i awd - to ktora staje w szranki z Mondeo? :-) teoretyk wykopowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i niby co? za taki czyn tego kalibru mu ujdzie bo ma matkę sekretarkę w sądzie?


@death070: Czasami znajomości pozwalają nawet usuwać wpisy w internecie, choć nie we wszystkich miejscach. Ciekawy przypadek, za którym wstawiło się nawet Ordo Szuris podam w materiałach poniżej...

Tu wpis Zbysia Stonogi, który z internetów zniknął i zachowała się tylko taka kopia: https://forumgieksy.pl/topic/1132-polska/page-47#entry176309

A na zdjęciu poniżej katolicka pomoc dla zawodnika MMA.
u.....g - > i niby co? za taki czyn tego kalibru mu ujdzie bo ma matkę sekretarkę w s...

źródło: comment_1625412230WdsIwhu0UINc2fM91kniUO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jesteś Pan debil który przeczytał jakieś absurdalne poradniki do psychologii i jeszcze niekoniecznie je zrozumiał.


@NieistotneKto: jak już, to jestem Pan debil który słuchał co ma do powiedzenia jeden z wybitniejszych endokrynologów i neurologów, który bez cienia wątpliwości przyrównuje potoczną ideę wolnej woli człowieka do współczesnej lobotomii. Psychologia sama w sobie nie zajmuje się bezpośrednio medykalizacją ludzkiego zachowania, jest na ogół znacznie bardziej wysokopoziomową dziedziną.

niech Mi Pan Psycholog wyjaśni,
  • Odpowiedz