Wpis z mikrobloga

  • 5351
Nie żyje dwoje rodziców wyciągniętego 3 latka z samochodu. Jak podaje prokuratura sprawca był nawalony. Jechał ok 120 - 140. Nagłośnijmy te sprawę bo na lokalnych forach już zlecieli się obrońcy sprawcy i pewnie jego rodzinka.
#wypdaki #stopwarioatomdrogowym
fot. Marcin Radzimowski

https://echodnia.eu/podkarpackie/tragiczny-wypadek-w-jamnicy-po-zderzeniu-dwoch-audi-zginelo-malzenstwo-podrozowali-z-malym-dzieckiem-zdjecia/ar/c16-15694562
https://tyna.info.pl/jamnicawypadek0507/
motyk - Nie żyje dwoje rodziców wyciągniętego 3 latka z samochodu. Jak podaje prokura...

źródło: comment_1625381022IWfprJMdPg7FUytgX8LegL.jpg

Pobierz
  • 268
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RoastieRoast: nawet będąc pijanym, ale jadąc wolniej nic by się nie stało. Masz sportowe auto? Super, jedź na tor, pościgaj się, ale jeśli jedziesz po drodze publicznej to stosuj się do ograniczeń, bo jak spowodujesz wypadek to skutki odczuwają także inni - niewinni uczestnicy ruchu.
Przykro mi, ale z Twoim podejściem nie powinieneś dostać prawa do kierowania pojazdami.
  • Odpowiedz
@ile_wlezie Co do Polaków to najgorsze zachowania zawsze widzę u ludzi z tablicami z województwa opolskiego. Mam wrażenie że dla nich potencjalna czołówka z drugim samochodem to jakiś życiowy cel do którego dążą za wszelką cenę.
  • Odpowiedz
@S-Type

Po takich wiadomościach patrzę na swoje dzieci i ściska mnie w gardle na samą myśl...


A "przed" takimi wiadomościami Cię nie ściskało? A może powinno jeszcze przed tym zanim zdecydowałeś się na POSIADANIE dzieci? Myślisz, że jesteś w stanie coś zrobić aby uniknąć takich sytuacji. Chcę tylko powiedzieć, że sytuacji w jakiej znalazł się tamten trzylatek pierwotnie winni są jego rodzicie, którzy go sprowadzili na ten świat, a teraz już
  • Odpowiedz
@dzikireks: I sugerujesz, że w sytuacji gdyby stracił prawko to by nie wsiadł za kierownicę? Znam przykład gościa który papieru nie ma od dawien dawna, jak jeździł po alkoholu tak jeździ. Kulawe jest prawo i jego egzekwowanie.
  • Odpowiedz
Zrozum, gdy ktos ma sportowe auto i umiejetnosci to nie powinien musiec zwalniac do 80 km/h bo jakis urzednik tak arbitralnie ustalil.


@RoastieRoast: Mam nadzieję, że się swoim sportowym autem zawiniesz kiedyś na drzewie. Im szybciej tym lepiej, zanim kogoś niewinnego zabijesz.

  • Odpowiedz