Wpis z mikrobloga

  • 5351
Nie żyje dwoje rodziców wyciągniętego 3 latka z samochodu. Jak podaje prokuratura sprawca był nawalony. Jechał ok 120 - 140. Nagłośnijmy te sprawę bo na lokalnych forach już zlecieli się obrońcy sprawcy i pewnie jego rodzinka.
#wypdaki #stopwarioatomdrogowym
fot. Marcin Radzimowski

https://echodnia.eu/podkarpackie/tragiczny-wypadek-w-jamnicy-po-zderzeniu-dwoch-audi-zginelo-malzenstwo-podrozowali-z-malym-dzieckiem-zdjecia/ar/c16-15694562
https://tyna.info.pl/jamnicawypadek0507/
źródło: comment_1625381022IWfprJMdPg7FUytgX8LegL.jpg
  • 268
@wykolejony: ja myślę, że zachowania na drodze i tak często spotykane ryzykowne wyskoki na trzeciego, przed zakrętem itd. to po prostu odzwierciedlenie #!$%@? w naszym narodzie.

Każdy tu myśli tylko o sobie, minuta szybciej w domu, #!$%@?ć innych szmaciarzy, jestem lepszy bo mam mazdę 120 koni a ktoś wypierdkiem jedzie przede mną co się będę snuł 3h do domu jak mogę być w 2:59 - a finał i tak zawsze jest
Miesiąc temu straciłam w wypadku siostrzenicę, miała 6 lat, rodzice przeżyli. Sytuacja miała miejsce na autostradzie, utworzył się korek a sprawca wypadku zagapił się i z dużą prędkością wjechał w tył samochodu w którym jechała moja siostra, szwagier i ich córka. Mała nie miała szans na przeżycie, walczyła parę dni ale nie dała rady. Sprawca wypadku był co prawda trzeźwy, ale ewidentnie gapił się w telefon podczas jazdy. Po całym zdarzeniu ludzie
@Wap30: W skrócie - nie masz pojęcia o czym #!$%@? ale się czegoś nasłuchałeś i uwierzyłeś pomimo dowodów z codziennego życia. A mój kasus olałeś bo nie pasuje Ci pod tezę. Elo, nie gadam z pseudo-wyedukowanymi gamoniami.
ale się czegoś nasłuchałeś i uwierzyłeś pomimo dowodów z codziennego życia


@NieistotneKto: c-co o.O wprowadzasz jakieś koncepcje "dowodów z codziennego życia" nawet nie próbując ich faktycznie wprowadzić, to interesujące. Twój kasus (do którego się odniosłem - ciężko to nazwać podaniem) nie działa ani trochę panie, a tyś się raczył zdefekować bez walki o niego. Musisz uwierzyć w swoje możliwości ¯\_(ツ)_/¯
@Wap30: Jeśli dla ciebie odniesienie się to odpowiedzenie innym pytaniem na moje pytanie bez podawania żadnej odpowiedzi to pięknie, pięknie XD debil 100%. Z mojej strony EOT bo czuć od ciebie taką samą siekę we łbie, jak fanatyków MLM, którzy przeczytali 'Bogatego ojca bidnego ojca" XD
odniesienie się to odpowiedzenie innym pytaniem na moje pytanie bez podawania żadnej odpowiedzi to pięknie, pięknie XD debil 100%.


@NieistotneKto: przypomniałbym tutaj jak działa onus probandi, ale faktycznie obawiam się że "sieki we łbie" może być na takie tematy za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz idź kochany lekkoduchu, żyj, śmiej się i kochaj, korzystaj ze swoich błogosławieństw gdy my nie możemy, bo nawet nie wiesz
Ma postawione zarzuty:
"37-latek nie przyznał się do popełnienia zarzuconych mu przestępstw. Odmówił też składania wyjaśnień"
@motyk: brawo Kolego za nagłośnienie tej sprawy, cały czas trąbią o tym w wiadomościach i dodatkowo podobno mają wprowadzić dożywotnie renty i większe kary dla pijanych debili za kółkiem