Wpis z mikrobloga

Pytajcie ziomka, który znał gościa osobiście:


@Krupier: przecież pisał wyżej i potwierdził że żyje xD

To mój znajomy ze szkoły, żyje.

Miej ty chociaż minimum godności, nawet osoba która wymyśliła tego fejka go usunęła
  • Odpowiedz
nie, nie pisał


@Krupier: ok, cytat który ci wkleiłem nie istnieje i wcale nie pochodzi z tego wątku, zaprzeczaj rzeczywistości dalej tylko nie dziw potem się że jesteś nazywany szurem
  • Odpowiedz
@Krupier: ach no tak bo anon wskazany przez ciebie to full legit bo potwierdza twoja wersję, mimo że autorka "newsa" usunęła go w pośpiechu, a ten z tego wątku kłamie bo jej przeczy, Ziobro zaskoczenia xD
  • Odpowiedz
@Deska_o0: ach no tak bo anon wskazany przez ciebie to full legit bo potwierdza twoja wersję, Ziobro zaskoczenia. xD

P.S. Nie wiem kto, gdzie i jaki "news" usunął, nie interesuje mnie to. Jeśli masz wątpliwości to pytaj osobiście @skar.
  • Odpowiedz
  • 0
@Deska_o0 gdzie zaprzeczyl? Masz gdzieś źródło tych rewelacji? Proszę powiedz, że on żyje a w piątek byłem na pogrzebie innej osoby. Trenowałem z nim bjj w jednym klubie, znałem go osobiście i może za bardzo się tym przejmuje jak ktoś pisze z taką pewnością, że to fake, ale strasznie mnie to gotuje..
  • Odpowiedz
@skar: parafia mnie okłamała że nie było takiego pogrzebu?
W środę pisałeś że czekają na datę sekcji, a w piątek już był pogrzeb, wersja ci się rozjeżdża z braku znajomości procedur medycznych, dlatego ci po prostu nie wierzę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Deska_o0 w którym momencie mi się rozjezdza? Masz rację, może nie znam procedur, ale co to ma do rzeczywistości? Starasz się mi wmówić, że mój kolega żyje i sam zdementowal plotki o swojej śmierci, gdzie masz to sprostowanie? Przegladnij sobie moje poprzednie wpisy, jaki miałbym mieć interes, żeby akurat w tej sprawie zabierać głos i kłamać?
  • Odpowiedz