Wpis z mikrobloga

@NowyProtest: Moim jedynym przyjacielem był. Od jego śmierci nie mogę dojść do siebie...
Cała rodzina pogrążona w żałobie... Dramat
Na zawsze pozostanie w naszych serduszkach,
Mateusz [*]
  • Odpowiedz
@NowyProtest: a skąd masz tego screena? Ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na temat śmierci tego żołnierza. Nawet Pani z Konfederacji, która poinformowała o jego śmierci, usunęła ten wpis z Twittera i FB.
  • Odpowiedz
Wszyscy osoby w mojej rodzinie ktore zmarły przez ostatnie 30 były zaszczepione. Co wiecej, przynajmniej raz w zyciu jadły kurczaka i nosiły skarpety. Warto się temu przyjżeć bliżej.
  • Odpowiedz
Ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na temat śmierci tego żołnierza.


@wacetob: Istnieje duża szansa że jest to spowodowane tym iż żyje i sam zaprzeczył tym kłamstwom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To mój znajomy ze szkoły, żyje


@Kefaveli: jak szury mówią że umarł to umarł co on może wiedzieć na temat swojej śmierci? xD
  • Odpowiedz
@wacetob: "Z portalem o2.pl skontaktowała się też osoba, która twierdzi, że służyła z Mateuszem. Jak czytamy w wiadomości przesłanej do redakcji, mężczyzna zmarł. Portal o2.pl będzie próbował tę informację zweryfikować."
  • Odpowiedz
@NowyProtest: tylko portal o2 do tej pory nie zweryfikował tej informacji. W tym samym artykule piszą, że żyje. Plus Pani Katarzyna usunęła wszelkie wpisy na ten temat. Na żadnym z innych serwisów, czy stron, profili nie ma informacji na temat śmierci tego żołnierza. Brak dowodów na autentyczność tej informacji. Wiele wsazkuje na to, że to fake.
  • Odpowiedz