Wpis z mikrobloga

Trylogia ukończona i jakoś tak #!$%@?, nie wiem, smutno. Ogrywałem na premierę. Ograłem teraz w przypadku legendary. Już pewnie więcej nie zagram. Fantastyczna space-opera. Miałem teraz przyjemność zetknąć się z tym odnowionym zakończeniem i w sumie łezki wyciska. Genialna przygoda.
#masseffect #gry
  • 14
@Kraniec: Warto grac?Bo nie mialem okazji na premiere ani w wersje legendarna.Sa roznice?Ja po Biomutant.Prawie 300-sta godzin wyciśniete.Obie strony dobra / zla.Mimo infantylizmu I powtarzalnosci póżniejszej nie żałuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DEWASTATOR_TM: CP2077 też warto, ale nie wiem jak teraz wygląda gra, bo grałem na premierę. Chodzi mi o to ile grę naprawili. Niestety dopóki nie wydadzą DLC to będzie brakowało w grze pewnych rzeczy, więc jak ci się nie spieszy z grą to możesz później zagrać
@DEWASTATOR_TM: Jesteś pewien? Grałem w Wolcena na premierę i to było takie gówno, że zwróciłem po 1.5h. Pełno bugów, nie działały skille. Może teraz naprawili, ale przygotuj się psychicznie towarzyszu :D
@DEWASTATOR_TM: Był duży smród po wyjściu i przy okazji każdej wyprzedaży przeglądam sekcje społeczności i ludzie ciągle narzekają, więc chyba ciągle słabo. Jest na rynku tyle dobrych h&s, że nie marnował bym czasu na wolcena.
Ok.To skreślam z listy.A jak oceniasz Titan Quest Loki?A z RPG Greedfall?Mass Effect ogram ale nie teraz.Jest Wiesiek,ale puki co jakos mnie nie ciagnie...Fallout.Ale to od podstawki chyba wypada....Divine Divinity Original Sin 1,2,trzeba znać poprzedniczki czy niekoniecznie?
@DEWASTATOR_TM: Grim Dawn jest na silniku titan questa i po prostu wszystko robi lepiej niż titan quest, taki duchowy spadkobierca. Na greedfalla się napalilem sam, ale podobno mocno średni. Mass Effect koniecznie trylogia, Wiesiek od dwójki albo nawet trójki jak sobie poczytasz tylko o fabule w 1 i 2. Fallouty to klasyka, lubię 1 i 2, z tych 3d grałem tylko w new Vegas i polecam. Divinity Original Sin 1 jest