Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaChMiNick: ale najczęściej masz laptopy z naklejkami na klawiaturach, nie wszystkim to odpowiada.
@sezkat: w Warszawie najlepiej Memtech na Bemowie. Gwarancja zwykle rok, jak coś wyjdzie w tym okresie to bez problemu robią
@kostniczka: nie przywiązuje uwagi do rzeczy na które nie patrzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym zwykle gdy w poleasingu są polskie klawisze to przybyły z ali i nadają się do kosza.

Jeżeli to są jedyne zarzuty wobec AMSO to dziękuję, dalej mogę polecać z czystym sumieniem.
@NaChMiNick: Ochłoń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może Ty nie patrzysz i Tobie nie przeszkadza, ale nie wszyscy są Toba. Gdy polecasz coś osobie, której nie znasz, warto zwrócić uwagę na wszystkie aspekty.
W przypadku układu innego niż US (czyli tego, który jest w laptopach z polskiej dystrybucji) masz jeszcze inny kształt entera (szerszy w górnej części), który mnie np. denerwuje nawet, gdy na niego nie patrzę, bo
@kostniczka: z tego co patrzylem to zdjecia konkretnych egzemplarzy to rzadkosc na allegro i innych stronach... jesli to prawda to w takiej sytuacji bylbym sklonny kupic przez internet

sa jeszcze jakies inne profile na allegro albo strony gdzie sa realne zdjecia sprzedawanych laptopow?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sezkat: z tych, u których brałam to jeszcze xlap24, tip, it_broker i solekom (ten nawet jest na wykopie). Tylko czytaj opisy, jeśli polska klawiatura ma dla Ciebie znaczenie, bo nie wszyscy zawsze mają.
A w sumie jeszcze w vedionie brałam (oni też z Warszawy, Ursynów), raz zdarzyła się u nich matryca z aliexpress i nie działało sterowanie jasnością :p ale po zgłoszeniu problemu wymienili i już śmiga
@sezkat: Czołem!
Spostrzegłem, że dodałeś mnie do obserwowanych.
Tak się składa, że sprzedaję ThinkPad'y. I mimo drakońskich zasad transakcji, nikt nie narzeka o czym świadczy moja ocena na olx.
W tej chwili w ofercie mam:
2x laptop Lenovo ThinkPad T460s i5-6200U 12 GB RAM SSD m.2 256 GB
1x laptop Lenovo ThinkPad T460s i7-6600U 20GB DDR4 SSD m.2 256 GB
1x laptop Lenovo ThinkPad T450s i5-5200U 12GB DDR3 SSD 180 GB