Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Będąc ponad 30 letnim przegrywem to poza ciągłym poczucie samotnosci, świadomości, że umrzę się samemu, że nigdy nikt cię nie kochał poza rodziną, że nie zazna się seksu ani nawet pocałunku dochodzi jeszcze jedno - trzeba ciągle udawać, że jest się normalny. Narracja normictwa jest bezwzględna. Masz 30 lat i jesteś całe życie sam to na pewno musi być coś z tobą nie tak. To na pewno problemy psychiczne albo toksyczny charakter a nie brzydota.

Wyjdziesz do znajomych i już temat związków. I nagle a ty co anon tak cicho? Powiedz coś. Udawaj, że wiesz. Przecież KAŻDY kogoś miał i ma jakieś doświadczenie. A może gra towarzyska z pytaniami o 1 pocałunek? No anon nie wstydź się. Przecież każdy to przeżył.

Potem kwestia obecnego statusu. Anon masz to tindera, co? Pewnie ciągle jakieś bzikasz i nie chcesz nam przedstawić. W tych czasach tak łateo o seks i związek. Pewnie też ciągle randkujesz co anon?

I tak trzeba ciągle udawać, że jest się jak oni. Ich narracja życiowa wyklucza arbitralnie ludzi jak ja. Muszę albo udawać albo zrezygnować z kontaktów towarzyskich. Udawać, że mając 171cm, łysy leb, dziurawy zarost to mam za sobą związki i jestem sam bo pewnie wolę ons albo nie mogę się zdecydować.

A jak spróbujesz powiedzieć, że jaki tinder. Jakie randki. Ja mam 5 par miesięcznie a nie ons, to już nagle stajesz się złym toksykiem. Złym incelem, marudą co niszczy zabawę.
#przegryw #tfwnogf #blackpill #tinder #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #rozwojosobistyznormikami

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e03132d55354000ab6d633
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 36
@AnonimoweMirkoWyznania: No i to co piszesz to jedyny prawdziwy problem w byciu incelem, a nie jakieś miłości na kiju i ruchy frykcyjne (jak to w ogóle można robić... XD).

Muszę albo udawać albo zrezygnować z kontaktów towarzyskich


@AnonimoweMirkoWyznania: Z tym że to by nic nie dało i tak, bo ludzie i tak będą przez ten pryzmat oceniać i próbować marginalizować nawet całkowicie obce osoby ( ͡° ʖ̯ ͡
Masz 30 lat i jesteś całe życie sam to na pewno musi być coś z tobą nie tak. To na pewno problemy psychiczne albo toksyczny charakter a nie brzydota.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli mimo pełnej świadomości tego jakie obecnie na rynku matrymonialnym panują obyczaje wciąż przejmujesz się opinią ludzi z zewnątrz to czeka cię niezbyt świetlana przyszłość.

Wyjdziesz do znajomych i już temat związków. I nagle a ty co anon tak cicho? Powiedz
wyobraz sobie, ze nie kazdy przegryw siedzi zamkniety 24h w piwnicy, ludzie maja znajomych xddd


A może gra towarzyska z pytaniami o 1 pocałunek?


@AnonimoweMirkoWyznania: @kfiatek_na_parapecie: taaaaa.... przegryw ma znajomych tak bliskich, że nie tylko gdzieś z nimi chodzi (bo w pracy się nie gra gier towarzyskich) co jeszcze grają w gry więc robią coś razem i jescze na tematy osobiste. Aha.

Albo to się zdarzyło mu może raz i
OP: @Halaparty renomę złego incela toxica.

@WscieklySasquatch bo jestem całe życie sam. Tegularnie spotykam się z znajomymi z pracy. Znam ich od paru lat, znajomych ze studiów czy szkoły spotykam raz na rok jak nie rzadziej i też jest jakiś stereotypowy przesąd, że na pewno kogoś mam. Ludzie to sobie dopisują. W ich świecie nie ma miejsc dla ludzi jak ja. Tacy jak ma mają udawać, że jest super.

@Flutter_M_Shydale i
Zajebiozaur: Jesteś kolejnym, który potwierdza, że przegryw to problem z głową. To jej zawartość odpycha od niego ludzi. Zgorzknienie, dołowanie, wbijanie sobie samemu noży w plecy, samobiczowanie się.

I druga kwestia - niczego*, #!$%@?, nie musisz przed nikim udawać. Paradoksalnie, skoro masz znajomych, to gdybyś nie ściemniał, może i wsparliby cię w znalezieniu rozwiązań i jakiejśc kompanki życia, ale wolisz oszukiwać ich, oszukiwać siebie i teraz prróbujesz oszukać nas.


Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: @JimNH777 @WscieklySasquatch no tak. Jestem wygrywem. Ponad 30 lat, całe życie sam ale wygryw bo mam znajomych z pracy i dalszych znanomych ze studiów. I wierz mi, nawet wśród ludzi co znam słabo pojawiają się tematy jak seks i związki.

@AerodynamiC nie interesuje mnie temat związków czy seksu to albo forma ukrywania innej orientacji albo incelstwa...

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa