Wpis z mikrobloga

To takie mocne motory da się tak tanio kupić? Toż hulajnogi elektryczne są droższe, z czego to, z plastyku zrobione jest?
  • Odpowiedz
@NorthWarrior: Co jak co ale drogówka potrafi stwierdzić całkiem trafnie czy motor ma 50 XD nie wiem dla kogo oni oni te papiery robią. Już chyba mniejszy problem by był jakby powiedzieli ze zgubili.


@Janusz_z_Rivii: Nie wiem czy potrafią, ale raczej nie będą mieli problemu stwierdzić, że to na bank nie jest 50 xD
  • Odpowiedz
  • 0
@honda2137 jak to jest wogole możliwe że na 50 zarejestrować takie monstrum? Sorry mirki ale nie jeżdżę Moto więc się nie znam. Jedyna podobna sytuacja która przychodzi mi do głowy to jakieś 20 lat temu kolega napalił się na Calibre po tuningu, kupiliśmy anonse i pojechałem z nim żeby hamować jego zapędy. Tu szrot, tam wieś tańczy wieś śpiewa, tu nie bo korbotronic... W końcu trafiliśmy taką jedną no nie było się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ursus: zamontowana tabliczka z vin od jakiegoś chińskiego skutera i tyle, pewnie w dodatku dość starego także przegląd bezterminowy . Miałem kiedyś na takim patencie NSR 125 i jeździłem bez problemu .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sxill: a to chyba że coś się zmieniło, ale wydaje mi się że jak kupisz i po prostu jeździsz na umowę to nikt cię nie zmusi żeby jechać na przegląd bo w dowodzie masz wbity bezterminowo .
  • Odpowiedz