Wpis z mikrobloga

@aIkohoIik: Nie żebym był za swoim własnym pomysłem i w ogóle aprobował ideę wciskania jej tabletki, ale rozumiem że nie chcesz dziecka mimo że zachowałeś się jak nieodpowiedzialny idiota. W najgorszym przypadku będziesz chociaż dostawał 500zł miesięcznie hehe.

Ogółem jakby spowodować że by ją coś bolało, np. potknąć się na nią albo coś, no to wówczas dać jej to jako przeciwbólową. Ale to wciąż niemoralne.
@rmk93: No jeśli zamykamy myślenie na nasz kraj to ma ciężko z aborcją. Poza tym ja nie wybielam żadnej strony, jednak to on się w nią spuścił i nie wiemy czy tego chciała xD

Jak OP nie chce dziecka a ona się uprze że z tym nic nie zrobi no to ma duży problem, i to jest bardzo słabe.
@XkemotX: nie wiemy czy tego tego chciała a wsadzić mu dała bez zabezpieczenia, tak samo mogła myśleć o konsekwencjach, poza tym doszło do sytuacji w której zaiskrzyło. Jesli to ona ją sprowokowała, teraz nie chce wziąć tabletki to zasadniczo powstaje pytanie czy jest akurat w trakcie owulacji, bo jeśli tak to wygląda to podejrzanie z jej strony.