Wpis z mikrobloga

Uważam, ze jak kogoś irytuje kawał materiału, to chyba ma problem z nerwami XD


@somskia:

A jaki masz stosunek do krzyży w przestrzeni publicznej?
A w urzędach/szkołach/sejmie też się podobają?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Uważam, ze jak kogoś irytuje kawał materiału, to chyba ma problem z nerwami XD


@somskia: na wykopka zawsze można liczyć, jeśli chodzi o spłycenie dość złożonego tematu do prymitywnych stwierdzeń. Idealnie pasuje tu analogia gołębia na szachownicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Trzeba pamiętać że gdyby nie pis i to walczenie wielkich polakuf z tęczakami to by 70% aktywistów dalej miało to w pompie. A jak kogoś irytuje kawałek szmaty to ma gwoździa w mózgu.


@KalashnikovMirasnikov:

To widać mam gwoździa.
Kiedyś byłem przychylny całemu srodowisku BGLT (alfabetycznie podaje, aby było equality, nie to co jakieś ulrzedzone LGBT), ale ostatnie lata zmieniły moje nastawienie do nich. Z przychylnego człowieka, przeszedłem przez neutralne podejście,
  • Odpowiedz
@LubieSzaszylkiZLublina: Czemu spłycenie tematu? Pytanie jest o to, czy irytuje kogoś flaga. Mam tu konto 3 lata i mnóstwo razy widziałam afery o to, ze ktoś ma torbę w kolorach tęczy, albo taka flagę. No i nadal uważam, ze jak kogoś jest coś takiego w stanie irytować to ma problem z nerwami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@somskia: czyli odrywasz flagę od całego problemu lpg i gadasz o kawałku szmaty bez kontekstu.
Kontekst oczywiście istnieje i oczywiście jeśli kogoś irytuje, to irytuje oczywiście kontekst a nie kawałek szmaty. Jest to oczywiste.
No ale ty może rzeczywiście patrzysz bez kontekstu. To jest coś ala wtórny analfabetyzm, bo to nawet nie jest problem z czytaniem ze zrozumieniem, tylko z oglądaniem obrazków ze zrozumieniem. Ewentualnie jesteś trollem.
  • Odpowiedz
@LubieSzaszylkiZLublina: Już wiem, ze nie pogadamy, po tym jak piszesz LPG mówiąc o tych osobach. OP pytał wyraźnie jaki mam stosunek do flagi, dla mnie to kawałek materiału i tyle. Tak samo jak wyżej napisałam, ze nie uznaje kościoła, tego co się dzieje, a mam #!$%@? na wiszące krzyże, wiec rozumiem, ze tez patrze bez kontekstu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Już wiem, ze nie pogadamy, po tym jak piszesz LPG mówiąc o tych osobach.


@somskia: jakich osobach? Przecież to skroplony gaz petrochemiczny ( ͡º ͜ʖ͡º)


wiec rozumiem, ze tez patrze bez kontekstu?

Oczywiście. Nie zgadzasz się, że Kościół ma za duży wpływ na politykę kraju i szkolnictwo? Bo te wiszące kawałki drewna w kształcie "t" są tego symbolem.
  • Odpowiedz