Wpis z mikrobloga

@miedzywymiarowy_szympans: ale w publicznej przestrzeni w sensie w urzędach, czy wywieszona u kogoś na balkonie/w oknie?

Jeśli mowa o urzędach to IMO powinny być wolne od jakichkolwiek symboli (wyjątkiem jest flaga i godło), jeśli mówimy natomiast o prywatnych balkonach to mam to całkowicie w d***e- nie obchodzi mnie kto z kim śpi, czy w co wierzy dopóki nikomu nie szkodzi.
  • Odpowiedz
@miedzywymiarowy_szympans: @Nikczemny_Pomidor: @Prawdziwy_Wizjoner: bardzo ciekawy jest wasz płytki wzrok na to, interesowaliście się jak to wygląda z drugiej strony? Ciekawe co myślą geje, lesbijki o tych ruchach LGBT, do którego wrzucacie wszystkich o innej orientacji? Tak, można być gejem czy lesbijką i mieć #!$%@? na LGBT. Wielu gejów, których znam nie popiera aktywistów LGBT, bo tym oni są, na pewno nie chcemy być wrzucani z nimi
  • Odpowiedz
Jeśli mowa o urzędach to IMO powinny być wolne od jakichkolwiek symboli (wyjątkiem jest flaga i godło), jeśli mówimy natomiast o prywatnych balkonach to mam to całkowicie w d*e- nie obchodzi mnie kto z kim śpi, czy w co wierzy dopóki nikomu nie szkodzi.


@skonany_barbarzynca:

Spoko, też popieram prawo do** wolnosci wieszania flag na prywatnym balkonie. Nie zmienia to faktu, że tęczowe mnie irytują, nawet na prywatnym balkonie. Ale
m.....s - > Jeśli mowa o urzędach to IMO powinny być wolne od jakichkolwiek symboli (...

źródło: comment_1625296775x16UqHNYFPn9XXhLWzGjtr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Kiedyś bym miał to w dupie. Ale po propagandzie, aferach i kłamstwach jakimi to środowisko jest przesiąknięte zmieniłem nastawienie z pozytywnego na negatywne.


@Nikczemny_Pomidor: w sensie po pisowskiej propagandzie? Bo generalnie nic, poza wykreowaniem LGBT na wroga pisbolszewii, w środowisko się faktycznie nie zmieniło.
  • Odpowiedz
Ale po propagandzie, aferach i kłamstwach


@Nikczemny_Pomidor: jesteś idealnym odbiorcom propagandy. Kiedyś tv nie szczulo na nich i miałeś ich w dupie. Teraz PiS znalazł sobie w tych ludziach wroga i łykasz elegancko
  • Odpowiedz
@Fishuur: mamy tez osobe ktora zapostowala karte pulapke. niektorym ciezko przyjac do swiadomosci, ze nie wszyscy homoseksualisci mowia jednym glosem, szok
  • Odpowiedz