Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki,

opowiedzcie mi proszę o technoklubach w #katowice. Zmieniam miasto z Wrocławia na Kato i nie mogę przeboleć tego, że nie będę miał już koło siebie Ciała i Transformatora. W P23 byłem na festiwalu i średnio mi się podobało, jest tam coś jeszcze?

#techno
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rivers666: P23 jest zajebiste, kiedy dziedziniec jest otwarty.
Otworzył się teraz Cel, imo nic szczególnie ciekawego, ale jedyny większy klub w centrum i obecnie mają niezły lineup.
Jest jeszcze Sixa, malutki klub w centrum, ale sporo tam normików i dosyć lajtowe brzmienia.
Do Wrocławia raczej bez podjazdu.
  • Odpowiedz
@rivers666:
P23 - większe eventy
CEL - mniejszy ale w centrum miasta (ta sama ekipa zarządza co w P23)
Sixa - to wieksze mieszkanie gdzie był wcześniej dom strachów, pójść raz warto dla klimatu (trzeba wejść do kamienicy od tyłu i na samą góre wejść)

Nic innego sie w katowicach nie liczy reszta to mordownie typu Spiż, Energy
  • Odpowiedz
@rivers666: tez w celu zależnośći na kogo trafisz najelpiej line up sobie ogarnąć
sa dwie sceny wolna (salon) i szybsza (korytarz)
i najlepiej jak bys ogarnął od typa co gra timetable albo na kogoś z grupki z fb

Póki co byłem byłem na wiekszości eventów ale dwa razy to taki wycisk dostałem że juz nie mogłem chodzić, najcześciej jest jedna dwie osoby ze cie przecząłgają troszke co jest ok
  • Odpowiedz
@open-alpha: no to tak samo jak we Wrocku ;)

swoją drogą zawsze w moim starym 6 letnim już Galaxy S6 odpada potem szkiełko z kamery wraz z tą naklejką XD potem trzeba mocno wcisnąć i się trzyma XD
  • Odpowiedz