Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanko

Mój kot zapolował na takiego oto ptaszora. Chciał mi przynieść do domu swoją zdobycz ale został zaatakowany przez gang innych ptaków i wypuścił ofiarę w drzwiach.
Wyniosłem tego ptaszka z myślą, że zaraz odleci ale widocznie ma uszkodzone skrzydła bo nie może od kilku godzin odlecieć.
Dałem wodę, kaszę i zastanawiam się co dalej czy zawieźć gdzieś do weta, czy go tak zostawić i może sam się pozbiera?
Nie widać ran, nuszki całe więc pewnie coś ze skrzydełkiem bo utrzymuje się jeszcze przy życiu i cieszy się jak go głaszczę xD

#koty #ornitologia #weterynaria #ptaki #kiciochpyta
Bitszkopt - Mam takie pytanko

Mój kot zapolował na takiego oto ptaszora. Chciał mi...

źródło: comment_1625231814d0SO0pV1GIesDvmYxY52jP.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@wogx: Robię mu gniazdko na wysokości bo już pogoniłem innego kota który się czaił xD
Starzy nie wiem czy podlatywali bo siedzi tak już z 6h ale słyszę, że z nimi gada więc może będzie git
  • Odpowiedz
nie daje mi żyć


To zacznij inicjować z nim zabawę łowną, jak kot bawi się zabawka na podłodze to tak jak bawil by sie truchłem. Poczytaj jak bawić sie z kotem, a nie ma problemu, ze „chce wyjść”. Mam 3 koty, w życiu bym żadnego nie wypuścił. Nie tylko z obawy o ptaki czy inne zwierzęta ale przede wszystkim z obawy o nich. Samochody/kumy/piwnice sa ogromnym zagrożeniem. Kot na wolności żyje średnio
  • Odpowiedz
@maQus: Mam wiedzę z zakresu behawiorystyki i o kotach też mam pojęcie, to kwestia temperamentu bo spełniam wszystkie jego potrzeby. Kot jest nauczony i nie oddala się daleka, a podczas zagrożenia przybiega do domu, nie zawsze mogę poświęcić swój czas ale tutaj będę musiał załatwić nowego towarzysza bo kot jest chwilowo samotny.
  • Odpowiedz