Wpis z mikrobloga

@i-marszi: nie wiem czym jest intervals.icu
Tp to platforma to planowania treningów, układania planów, ich analizy, planowania i analizy obciążenia. Mozna monitorować bilans kalorii, makra posiłków i wiele innych.
  • Odpowiedz
@i-marszi: z tego co widze roznica jest taka ze intervals nie maja wsparcia wahoo. Teraz trener wrzuca mi trening na TP i z automatu mam go na wahoo. Po treningu zapis z automatu leci na TP. Jest to wygodne. nie widze tez tam mozliwosci zapisywania posilkow/kcali/makrosow co jest przydatne do pilnowania kalorii, bo w jednym miejscu mam swoja aktywnosć treningową + aktywnosć jedzeniową + zapisaną swoją wagę/mase itp i widac jaki
  • Odpowiedz
@i-marszi: widzialem :) No u mnie Tp glownie z powodu ze trener z tego korzysta. A ze sam lubie popatrzec trochę bardziej w te moje cyferki to i premka. idzie przeboleć te 200zl raz w roku :)
  • Odpowiedz
@i-marszi: przegialem z ceną . 281zl mi z konta ściągnęło dzisiaj za rocznego suba, z jakaś zniżką od TP kij wie za co + kuponem co sie podzieliłem na 40%. Cena prawie jak za strave a oferuje znacznie więcej :)
  • Odpowiedz