Wpis z mikrobloga

Już facetów to #!$%@?ło w stosunku do dziewczyn że ja #!$%@?.

To co napisze naprawdę miało miejsce i jest mi szkoda moich byłych dobrych kolegów.

Dwa lata temu mój dobry ziomek zapoznał się z #!$%@?. Mówię spoko porucha i zostawi.

NIE #!$%@? ON SIĘ ZAKOCHAŁ.

Wysyłał jej pieniądze bo ona z innego miasta na autobus nie miała..... czy na piwo z koleżanką. Potem już z górki, doiła go na wszystkie sposoby nawet zapraszała sobie kolegów na noc do mieszkania gdy on szedł na nockę bo rzekomo się bała sama być w mieszkaniu xD

Mówię mu, stary zostaw tę #!$%@? przecież to jest szlauf jakich mało. Oczywiście straciłem dobrego ziomka i ja ten zły.

Sytuacja z przed kilku dni.

Mój dobry ziomek buja się wykształcona cicho dajką. Teraz po kilku latach związku zostawiła go na kilka tygodni bo zapoznała innego xD a on na nią czeka.... !UWAGA ta sytuacja miała miejsce już dwu krotnie, a on nadal czeka.

Pisze mu czy nie będzie się brzydził że teraz ona do niego wrócić przeruchana przez innego a on do mnie że ona nie jest taka łatwa i napewno z nim do łóżka nie pójdzie - #!$%@? ja #!$%@? będą grali w bierki.

Oczywiście napisałem to samo żeby zostawił #!$%@? i kontakt się urwał...

Nie wierze.

Panowie SZANUJCIE SIĘ!

A morał z tego taki że nie warto się #!$%@?ć w związki ale #!$%@? mi godność człowieka nie pozwala...

#przegryw #zalesie #polka
  • 6
Otóż ten zakochany debil myśli że nic lepszego go nie spotka i się jej trzyma nie z miłości, a ze strachu że już w życiu innej nie porucha. A ona o tym wie że się boi, więc go jedzie w rogi ile chce, bo #!$%@? co jej zrobi? Przecież nie są razem, może robić co chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)