Wpis z mikrobloga

1. Kręć aferę, że sprzedawca w 2021 poprosił cię o zdezynfekowanie rąk przed macaniem jego towarów.
2. Rzut oka na profil - oczywiście, że #kuc #konfederacja
3. osoba ta najpewniej nie myje rąk po tym gdy przyciśnie ją sranie w McDonalds, bo "nawet nie wiem jaka substancja znajduje się w tym dozowniku (na ścianie)."

T.....s - 1. Kręć aferę, że sprzedawca w 2021 poprosił cię o zdezynfekowanie rąk prze...

źródło: comment_1625032110niHyu0HbPnWp4HIHxD312a.jpg

Pobierz
  • 49
@TheBedThatEats: I nie zamazuj mojego nicka, nie ma tu nic do ukrycia. Tylko niewolnikom nic w tym szaleństwie nie przeszkadza. Są ludzie, ktorzy nie mogą dezynfekować rąk byle gównem, przypominam, bo ograniczone umysły nie nadążają. Już widzę ciebie szurze jak przed wejściem do każdego budynku, sklepu czy pokoju w firmie dezynfekujesz ręce :) No co nie dezynfekujesz mi chwilę? Popatrz jakim brudasem jesteś :)
@TheBedThatEats yyy, a nie uważasz, że to trochę dziwne, że przedsiębiorca zwraca uwaga klientowi? Zwłaszcza, że na wejściu do centrum handlowego już jest dezynfekcja. To co, w każdym #!$%@? sklepie będziesz sobie psikać alkoholem na skórę, aż Ci zejdzie do mięsa? Dodatkowo, od tego jest mikroblog żeby wyrazić siebie, to nie kręcenie afery, a normalna sprawa, 90% contentu na tym portalu.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
nie uważasz, że to trochę dziwne, że przedsiębiorca zwraca uwaga klientowi?

@Bordomir: dziwne, że w dobie pandemii sprzedawca wymaga, by przed macaniem jego towarów klient miał odkażone ręce? Szczególnie, gdy mówimy o osobie, z której słów wprost wynika, że jest brudasem "bo prawo nie zabrania bycia brudasem"? Nie, a o co chodzi? ( ͡º ͜ʖ͡º)

normalna sprawa, 90% contentu na tym portalu.

Nie, roznoszenie bakterii i